Beyoncé na svém turné v Deitroitu oblékla kostým od Louis Vuittona, který navrhl Pharrell Williams

Beyoncé na svém turné v Deitroitu oblékla kostým od Louis Vuittona, který navrhl Pharrell Williams

Renaissance World Tour přináší mnoho skvělých outfitů, ve kterých zpěvačka Beyoncé vypadá dokonale. Od stříbrného kočičího kostýmu Marine Serre, který oblékla v Chicagu až po zakázkové minišaty Tiffany & Co v Torontu. Umělkyně postupně zvyšuje laťku svých dokonalých kostýmů a jinak tomu není ani v případě kostýmu, který pro Louis Vuittona navrhl Pharrell Williams.

Beyoncé a Jay Z seděli v první řadě Williamsovi inaugurační přehlídky Louis Vuitton minulý měsíc v Paříži, což samo o sobě dávalo jisté signály, že se hudební hvězda nejspíš brzy v jednom z návrhářových modelů objeví na svých koncertech. Nově jmenovaný kreativní ředitel pánských kolekcí Louis Vuitton, Pharrell Williams, vytvořil třpytivý „catsuit“, který odráží pozoruhodnou řemeslnou zručnost i talent. Na první pohled rozpoznatelný vzor damier byl sestaven ručně z mnoha jednotlivých čtverců, což zabralo více než 1500 hodin pouhého vyšívání.

Kostým také obsahuje 8000 křišťálových stříbrných korálků, 5000 kuliček z chromové oceli a 60 000 černých perel, vše jak jinak než ručně vyšívané. Poctu fanouškovské základně Beyoncé návrhář vzdal tím, že na kostým nechal vyšít 10 zlatých včel ze štrasových kamínků a černého smaltu. Aby tato zakázka byla dostatečně grandiózní, navrhl Williams také sérii zakázkových kostýmů pro tanečníky turné, čímž celou mini kolekci dovedl k dokonalosti.

Zpěvačka svůj kostým publiku představila před pár dny na vyprodané show v Detroitu na fotbalovém stadionu Ford Field a náležitě sklidila obrovský úspěch.  

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram