Bez čeho Móda.cz nemůže žít v říjnu? Redakce odhaluje své nezbytnosti

Bez čeho Móda.cz nemůže žít v říjnu? Redakce odhaluje své nezbytnosti

Říjen s sebou přinesl spoustu nového. Mimo módních kousků a nové kosmetiky si tak Móda.cz užívá i zbarveného listí a horkého čaje. 

Péťa (šéfredaktorka)

Naše šéfredkatorka propadla Broskvové sadě Saténové ruce od Mary Kay. Veškeré produkty si nemůže vynachválit a těší ji, že našla na své popraskané a suché ruce něco, co doopravdy zabírá. A jinak? Užívá si podzimu jak to jen jde. Jelikož tráví hodně času na schůzkách, snaží se vybírat si stylové kavárny, které se maličko mění s ročními obdobími nejen designem interiéru ale také svou nabídkou. Naposled ji ohromila dýňová káva ve Starbucks. A aby toho nebylo málo, hledá nový zimní kabát a tenhle černý ji připadá ideální - škoda, že ho nikde neprodávají. 

Janča

Janča testuje kosmetické novinky i v říjnu, a přiznává, že drobnosti od essence ji prostě baví. Jejím kritickým testem právě prochází nové šampóny LR a před odchodem z domu se balí do parfémového mráčku od Versace. A i ona podléhá podzimu, jeho barvám a krásám, které léto nabídnout nedokáže. Když má chvilku času, otevírá knížku a ruce si zahřívá o horký hrnek s čajem.

Radek

Radek, přestože není žádným experimentátorem, je stále velkým módním nadšencem, jenž se i přes svůj přesně vyhraněný styl, často rád nechává inspirovat nejnovějšími trendy, které kombinuje s neotřelou klasikou. Kvalitní svetry jsou ve spojení s chinos kalhotami základním stavebním kamenem pro jeho oblíbený a mladistvý preppy style aplikovaný v duchu smart casual. Proto tyto kousky nesmí chybět ani v jeho podzimním šatníku, jenž zvláště v tuto dobu skvěle oživí i bundy typu bomber či kabáty, pro které se nadchnul. Jeho rozvážný přístup k módě je pak kompenzován v kuchyni, která je experimentům gurmeta a milovníkům francouzské či italské kuchyně zcela otevřená.

Lucka

Naše Lucka se v říjnu neobejde bez ovesné kaše s arašídovým máslem. I když je to aktuálně tak trochu instagramové klišé, Lucku to nakopne vstát z postele do té zimy. Stejně tak ji nesmí chybět parfém od Mary Kay Cityscape. Jeho vůně už je trochu těžší, sladká a jiná... A hlavně ne okázalá. Paletka očních stínů Makeup Revolution je dalším říjnovým must have. Obsahuje populární tělové odstíny a skvěle zapadá do Lucčina stylu líčení. 

Verča

Pro mě je podzim nejoblíbenějším ročním obdobím. Zbožňuji jeho různorodost a hlavně barvy, do kterých jindy šedý a zamračený svět zahaluje. Říjen je pro mě zároveň náročným měsícem a tak se kromě procházkami v přírodě odreagovávám antistresovými omalovánkami. Byla jsem k nim skeptická, ale když jsem je vyzkoušela, musím přiznat, že fungují. Co mi vždy zlepší den, jsou rtěnky - nově mi na tváři kouzlí úsměv dva přírůstky od Maybelline - jedna dorůžova a druhá fialová. Miluju je! A co nesmí chybět ani tentokrát? Výborné jídlo... čokoládové soufflé s vanilkovou zmrzlinou k snídani nebo kuřecí burger s hranolkami k obědu v mé nejoblíbenější & nejstylovější kavárně

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram