Blake Lively opět v roli školačky

Blake Lively opět v roli školačky

Uniforma v podání světoznámé herečky boří mýty nudnosti a všednosti. V práci nebo ve škole vás v kombinaci se stylem Blake Lively nikdo nepřehlédne.

Začátek školní docházky je zase tady. Prázdninové outfity by pomalu a jistě měly být uloženy do krabice a schovány na půdě, jelikož se školou přichází nejen povinnosti ale i ochlazení a změna stylu oblékání. Ovšem pokud si myslíte, že docházet stylově a IN do školy či práce není možné, stylová blondýna Blake Lively dokáže Váš názor změnit. Nová směr dokáže ukázat nejen školačkám a studentkám, její uniformy a padnoucí kostýmky umí vnést inspiraci opravdu všem.

Blake ale není těžké po dobu její kariéry coby herečky potkat v takovém typu oblečení. Její slavná role byla právě školní královna ve světoznámém seriálu Gossip Girl, kde předváděla skládané kostkované sukně s bílou košilí, padnoucí kravatou a občas nechyběla ani čelenka ve vlasech. 

Tato modelka a především herečka však není jediná kdo prolamuje ledy trendů. V podzimních kolekcích světoznámých značek jako jsou Balenciaga, Fendi, Calvin Klein a mnoho dalších nechybí variace zvířecích vzorů právě s nápaditými kostýmy pro všechny příležitosti.

Elle.com, Instagram.com/BlakeLively

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram