BLOGES INSTA MARKET

BLOGES INSTA MARKET

Vezměte do ruky diář a zapište si datum dalšího Bloges Marketu. Tentokrát to bude opravdu velké a u toho nesmíte chybět.

Už by nám ani nestačily obě ruce na to, abychom spočítali, kolik vlastně těch Bloges Marketů již bylo. A je tu další! Pokaždé holky Nikol Moravcová, Michaela Štoudková a Kristýna Poliček slibují, že bude zase o něco lepší než ten předchozí. A víte co? Vždy to tak opravdu bylo. Takže pokud máte volné odpoledne v neděli 19. května, nenechte si tuto akci ujít. Pokud volno nemáte, doporučujeme si ho udělat a zastavit se na největším výprodeji stylových šatníků českých influencerů.

Celá akce se bude konat od 14 do 19 hodin v nádherných prostorách Galerie SmetanaQ Café & Bistro ve třetím patře. Tyto prostory se nachází v centru Prahy s výhledem na Vltavu a Pražský hrad, takže pokud byste si náhodou nic nevybrali, můžete to celé spojit s procházkou a chvilkou nad výbornou kávou. O skvělé odpoledne tak máte postaráno.

Abychom nezapomněli, tato akce nebude jen pro ženy. Ze svých šatníků do prodeje dávají dost kousků i muži. Chybět totiž nebudou ani finalisté soutěže Instaherou, takže je se na co těšit.

archiv Nikol Moravcové

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram