Boj proti vráskám je dnes snadnější než kdy dříve

Boj proti vráskám je dnes snadnější než kdy dříve

S přibývajícím věkem stárnou naše buňky rychleji, pleť stárne předčasně, ochabují obličejové kontury a prohlubují se vrásky. Buňky stárnou rychleji proto, že na ně působí celá řada vnitřních a vnějších faktorů, které jejich přirozené stárnutí urychlují. A právě proti předčasnému stárnutí pleti bojuje nová inovativní řada proti vráskám od francouzských dermatologických laboratoří Avène – Hyaluron Activ B3.

Jednou z hlavních příčin stárnutí pleti je buněčná senescence, o které jsme již psali. Je to konečná životní fáze buňky, stav před „buněčnou smrtí“, kdy se buňky plně vyčerpají a přestanou plnit svou funkci, tedy mimo jiné tvořit kolagen, kyselinu hyaluronovou a elastin a ještě zůstávají v pokožce. Vylučují specifický sekretom, kterým kontaminují okolní zdravé buňky, které také začnou předčasně stárnout. Stárnutí buněk je tedy „nakažlivé“ a šíří se pletí, proto říkáme, že pleť stárne předčasně. A právě na buněčnou senescenci cílí jako první péče právě řada Hyaluron Activ B3, která neřeší pouze následky, ale i samotnou příčinu stárnutí.

HYALURON ACTIV B3 Koncentrované vyhlazující sérum

Tento malý zázrak regeneruje, vyhlazuje vrásky již za pouhé dva týdny a okamžitě viditelně zpevňuje pleť. Je to sérum obsahující čistou kyselinu hyaluronovou dvou molekulárních hmotností pro povrchovou hydrataci a proti vráskám a přesnou 6% koncentraci niacinamidu, který chrání buňky a prodlužuje jejich životnost. Díky svému minimalistickému složení, které obsahuje pouze 8 složek má vysokou snášenlivost. Je na vodní bázi, rychle se vstřebá, stačí pár kapek a vyhovuje i mastnější pleti. Již po 15 dnech je pleť vyhlazená, pevnější a pružnější. Vyhlazující sérum obsahuje 94 % složek přírodního původu a dopřeje tak vaší platí skutečný účinek v té nejčistší podobě. Je zcela bez parfemace, testovaný na citlivé pleti a vhodný na celý obličej včetně očních partií.

HYALURON ACITV B3 Krém pro obnovu buněk

Hyaluron Activ B3 krém s čistou kyselinou hyaluronovou je základním produktem v řadě, bez kterého se neobejdete. Dvě molekulární hmotnosti čisté přírodní kyseliny hyaluronové v synergii s 6% niacinamidem dlouhodobě vyhlazuje vrásky, hydratuje pleť a chrání buňky. Jeho sametová jemně parfémovaná textura navrací pleti komfort. Krém je vhodný i jako podklad pod make-up. Hyaluron Activ B3 Krém pro obnovu obsahuje 92 % složek přírodního původu. Je balený v recyklovatelné skleněné dóze s opakovaně vyměnitelnou samostatně balenou náplní. Lze ho používat ráno a/nebo večer, samostatně nebo v kombinaci s ostatními produkty z řady.

HYALURON ACTIV B3 Multi-intenzivní noční krém

Komplexní regenerační noční krém obsahuje navíc retinal, který stimuluje regeneraci pleti a buněčnou obnovu. Je to 10x účinnější forma vitaminu A než více známý retinol. Další inovativní složkou je výtažek z haritaki, který zabraňuje ztrátám kyseliny hyaluronové a udržuje pleť dlouhodobě hydratovanou. Po probuzení je pleť krásně vyhlazená a svěží. Hyaluron Activ B3 Multi-intenzivní noční krém obsahuje 97 % složek přírodního původu. U velmi citlivé pleti doporučujeme nejprve vyzkoušet na menší místo. V případě, že pociťujete lehký diskomfort, začněte nejprve aplikovat obden než si pleť na retinal přivykne.

HYALURON ACTIV B3 Oční krém s trojitým účinkem pro oční okolí

Malý, ale šikovný, takový je oční krém s trojitým účinkem, který redukuje tmavé kruhy, zmírňuje otoky a snižuje tvorbu vrásek. Oční péče s obsahem dextran sulfátu, čisté kyseliny hyaluronové, niacinamidu a výtažku haritaki působí na příčinu stárnutí, proti otokům a udržuje tyto křehké oční partie vyhlazené a dlouhodobě hydratované. Hyaluron Activ B3 Oční krém s trojitým účinkem obsahuje 93 % složek přírodního původu. Jeho gelově-krémová textura bezprostředně po aplikaci osvěžuje pleť a rychle se vstřebává. Přípravek je bez parfemace, určený pro citlivou pleť křehkých oční partií. Lze ho použít i v okolí rtů.

Všechny přípravky naleznete ve vybraných lékárnách a online. Více informací na www.eau-thermale-avene.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram