Boty „dva v jednom“ – stačí oddělat podpatek a z vysokého máte nízký!

Boty „dva v jednom“ – stačí oddělat podpatek a z vysokého máte nízký!

Návrháři myslí na své zákazníky a neustále přinášejí nevídané novinky

Podpatek 2 v 1 musíte mít! Vymyslel je módní návrhář Marte Hollander, který se této novince věnoval mimo jiné už ve své diplomové práci na prestižní designéřské škole. Hollander se snažil vymyslet něco nového, co na trhu nemá obdoby.

U některých módních značek jsme již mohli vidět modely, které mají podpatek obrácený. Ale podpatek 2 v 1 je opravdu nevídaným vynálezem.

Návrhář se snažil spojit výhody vysokých i nízkých podpatků a dokonale se mu to podařilo. Teď už záleží jen na vás, jestli máte náladu na vysoký nebo nízký podpatek, můžete jej totiž měnit podle nálady, kdy se vám zachce, třeba i několikrát během jednoho dne. Z pracovního páru obuvi tak elegantně vytvoříte model, který se nemusíte stydět obout na společenský večírek. Skvělé je, že si jednoduše můžete vybrat, jestli chcete obout sexy nebo pohodlný typ obuvi. Když si nasadíte podpatek, můžete si být jistá, že bude správně a pevně držet, takže žádná „módní“ kolize nehrozí. Podpatek můžete nenápadně sundat a schovat do speciální jednotky, která tvoří podpatek nízký. Zdá se, že vynález Martyho Hollandera bude skutečně zlomovou událostí v módním světě. Zákaznice totiž už nyní jeví velký zájem o tento druh obuvi. Mezi mnohé z výhod, které boty přinášejí, je také fakt, že už nemusíte řešit unavené nohy po dlouhém pracovním dni.

 

Zdroj fotografií: Virtualmuseum.com, Koningsdesign.nl, Wordpress.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram