Boty roku 2021: Loafers. Kde najít ty pravé a jak je kombinovat? 

Boty roku 2021: Loafers. Kde najít ty pravé a jak je kombinovat? 

Jestli by vám letos neměl chybět jeden pár bot - jsou to jistě loafers. Loafers jsou totiž boty roku 2021. Kde najít ty pravé a jak je kombinovat? 

zdroj: archiv Mr. P

Jaro je téměř na dosah. Ale nenechte se odradit ranními mrazy a začněte se těšit se na první jarní dny a sluneční paprsky. Upřímně - my nemyslíme na nic jiného. Abychom si zkrátili čekání a měli se opravdu na co těšit, udělali jsme si radost. Loafers jsou boty roku 2021! Jeden z kousků, který letos určitě unosíte. Kde vybrat ty pravé a s čím je kombinovat?

 

Lesklé mokasíny (prodává & Other Stories), kožené loafers se zlatým řetězem (prodává & Other Stories), ploché mokasíny s podešví (prodává Zara), kožené loafers s výraznou podrážkou (prodává Arket). 

Do práce

Ideální obuv k dámskému kostýmu. A to i v případě, ať už se rozhodnete pro ležérní verzi nebo budete více formální. Nejen, že dodají vašemu outfitu více na elegantnosti, ale hlavně si užijete pohodlí.

zdroj: foto archiv Diego Anciano, Chiara Marina Grioni

K šatům

Poslední sníh roztaje, mrazivá rána vystřídá den plný slunce a my budeme chtít nosit opět i sukně, krátké kalhoty a šaty. Nehledejte v tom žádnou vědu. Jednoduchá mikina, volný svetr, kožená bunda nebo sako. Tím doplňte třeba právě šaty. Kožené loafers s robustní podrážkou budou stylovou tečkou.

zdroj:archiv Vikyandthekid 

Nebojte se ponožek

Ba naopak! V tomto případě popusťte uzdu své fantazii, protože i obyčejné ponožky dokážou váš outfit doladit k dokonalosti. A v tomto případě je to téměř žádoucí.

zdroj: pexels.com 

Do města

Stejně jako s elegantními kousky, tak i s městskou módou, budou loafers vypadat dobře. Poměrně univerzální pár bot, který vynosíte po celý rok a téměř ve všech možných kombinacích. 

zdroj: archiv Ola_quetal

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram