Britská královna vs. deštivé počasí

Britská královna vs. deštivé počasí

Už jste si toho všimli také? Pojďte se s námi podívat na úžasný cit anglické královny pro barevné kombinace jejích outfitů.

Být členem královské rodiny není vždy snadné

Když se řekne počasí ve Velké Británii, každý si představí snad jen jedno. Neustálý déšť a zatažená obloha. Kdo kdy Spojené království navštívil, jistě potvrdí, že tomu není jinak. Musí se tomu přizpůsobit i členové britské královské rodiny, kteří jako reprezentanti státu hojně navštěvují často venkovní akce.

Královská móda - konzervativní, ale stále stylová

Královna Alžběta II. však na déšť vyzrála a přinesla tak nový trend do módního světa. Královna prostě umí vypadat stylově, i když se obloha zamračí zrovna, když musí konat své královské povinnosti. Ačkoli všichni dobře vědí, že britská královna vypadá stylově ve svých různě barevných outfitech, které však mají stejné střihy, ve spojení s loveckými botami, ale možná jste si nevšimli toho, že kromě barvy šatů, kloboučků, kabátů a dalšího královna ladí i barvu svého deštníku. Ke každému outfitu má úplně jiný deštník. Není se čemu divit. Když jste členem královské rodiny, jste na očích veřejnosti, a u královny to platí dvojnásobně. Královna Alžběta problém s deštěm postě vyřešila, jak nejelegantněji mohla. Na její outfity s deštníkem se můžete podívat v galerii.

BuzzFeed; today.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram