Britské F&F představuje svůj podzimní lookbook 2014

Britské F&F představuje svůj podzimní lookbook 2014

Britská značka F&F zveřejnila vlastní podzimní lookbook, pojďte se podívat, co do něj zařadila.  

Britská značka F&F představila pro podzimní a zimní období hned několik modelů, které by nám mohly přinést inspiraci do dnů, kdy stojíme před skříní a opravdu nevíme, co na sebe. Jejich nabízená móda je ženská, občas se v ní objevují ryze mužské prvky, které ale do samotného celku skvěle zapadají. Lookbook je plný svěžích modelů na teplejší dny ale i ženských outfitů v neočekávaných kombinacích. 

 

Hojně v lookbooku můžeme vidět svetry a jiné pleteniny. Nejčastěji jsou kombinovány s vyšisovanou džínovinou, ale i s ženskými květinovými vzory. Představené outfity jsou díky své pohodlnosti a ležérnosti jistě vhodné na podzimní procházky nebo do práce bez určeného dresscodu. Dávají prostor pro fantazii ve vymýšlení doplňků jako je kabelka, boty nebo bižuterie. 

 

Výjimkou nejsou ani harémové kalhoty, které byť se třeba na první pohled nezdají, jsou skvělým a originálním kouskem pro teplé podzimní dny. Jedinečně vypadají právě v kombinaci s pleteninou - zde platí, že dva kousky, jež se na první pohled k sobě nehodí, tvoří dohromady fungující duo. F&F se nebálo ani výraznějších barev, které by mohly rozzářit ponuré české ulice. V lookbooku najdeme například kalhoty v červené barvě - ta se jistě k podzimní paletě hodí! Kombinovali je s tmavě modrou barvou a možná se budete divit, ale vůbec tento outfit nepřipomíná oblíbenou námořnickou kombinaci. 

 

ffmoda.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram