Brunello Cucinelli uvádí na podzim 2017 kombinování módy po italsku

Brunello Cucinelli uvádí na podzim 2017 kombinování módy po italsku

Vůně pravé italské módy. Dýchejte zhluboka, protože lépe už to nikdo neumí. Možná raději rovnou inhalujte, ať vám neuteče ani kousek!

V době, kdy se módní průmysl valí takovou rychlostí, že značky stále vznikají a zanikají a návrháři přeskakují z jednoho módního domu do druhého rychleji, než stihnou uvést první kolekce, Brunello Cucinelli představuje jistotu. Italská módní značka má ve své filozofii i vnitřním uspořádání jasno a jak poznamenal sám návrhář, není u ní nic, co by vás vykolejilo. Mezitím, co jsou zákazníci zmatení a pořádně neví, který designér aktuálně velí jaké značce, jsou stará pravidla a jejich dodržování spolu s neměnným konceptem něco, k čemu se každý klient, příliš unavený neustálými změnami, rád uchýlí. 

Tým designérů, tvořící pod módním domem Cucinelli, postavil podzimní kolekci 2017 na principu nového, neznámého a jeho objevování. Modely byly navrženy a vybrány v duchu otevřené mysli vůči novinkám a nejrůznějším rozlišnostem. Brunello Cucinelli si vás získá ze všeho nejvíce svými exkluzivními kombinacemi - šedé sako a tmavě šedá dlouhá vesta, rovné džíny ohrnuté nad kotníky a chlupaté pantoflíčky. Nebo kšiltovka, střapatá sukně a kožená bunda s kožíškem. Na první pohled něco, co pravděpodobně vypadá podivně a pošetile. V provedení italské značky uvidíte unikátní modely, které v sobě nesou tolik kultury, nápadu a inspirace, že se na ně budete chtít dívat znova a znova.

"Kombinace, jež respektují rozdílné věky jejich nositelek, tvar postavy i povahu - o tom přesně naše kolekce je," vysvětlil Cucinelli. Viděli jsme prvky pánského stylu, který v synchronním propojení s prvky militarismu, jemnými krajkami a vintage doplňky vůbec nepůsobil jako pěst na oko, ale jako vytříbený styl Italky v nejlepším věku. V tomto duchu se vlastně nesla celá kolekce o třiceti modelech - jako by jedna pekelně stylová žena nafotila svůj šatník pro jedno roční období. A inspirovala tím celý svět!

V Itálii prostě umí...  

vogue.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram