bugatti Eleganza: Vůně, které podtrhnou váš půvab

bugatti Eleganza: Vůně, které podtrhnou váš půvab

Italské slovo Eleganza v sobě nese krásu a vznešenost. Přesně tak by se dala charakterizovat dvojice nových dámských parfémů bugatti. Vůně bugatti Eleganza v sobě spojuje jiskřivé svěží a pudrové tóny, její sestra bugatti Eleganza Intensa vás omámí smyslnou směsí bílých květin a hřejivých doteků vanilky a ambry. 

Ladným krokem prochází starobylým italským městem a kolem ní se vznáší aura přirozené grácie. Věnuje vám letmý pohled přes rameno a její dechberoucí úsměv vám způsobí roj motýlů v břiše. Dvě nové parfémované vody bugatti jsou inspirované šarmem a elegancí žen, které jsou něžné a jemné a zároveň sebejisté a cílevědomé.

Vůně bugatti Eleganza a bugatti Eleganza Intensa svým designem i složením vyjadřují nestárnoucí krásu, nadčasový styl a osobitý půvab. Skvěle podtrhnou vaše elegantní outfity a nechají vás ochutnat špetku legendárního italského „dolce vita“.

bugatti Eleganza: Rafinovaný mix ovoce a květin 

Květinově ovocná vůně bugatti Eleganza evokuje lahodný ovocný koktejl na mramorem vydlážděné terase stylové italské villy. Úvod prostoupený šťavnatostí jahod a černého rybízu zjemňují doteky krémové vanilky. V srdci se mísí svěží citrusy s pudrovými tóny kosatce a elegantními sladkými dřevinami. Závěr tvořený kombinací tajemné ambry a pižma vyzařuje rafinovanou smyslnost. Tato vůně bude perfektním doplňkem k vzdušným letním šatům i kostýmku do kanceláře.

bugatti Eleganza Intensa: Když prosluněný den střídá smyslný večer

Vlahý středomořský večerní vánek, když slunce zachází a pomalu přichází noc, pocítíte na vlastní kůži s vůní bugatti Eleganza Intensa. Nejprve vás okouzlí sladkými tóny zralé broskve a malin. Lehkost úvodu vdechuje jiskřivá mandarinka. V srdci vůně se rozvíjí buket jasmínu a konvalinek, který ovíjejí vzdušné ozonické tóny. Svůdný charakter vůně se naplno rozvíjí v závěru tvořeném pudrovými doteky pižma s jemnou vanilkou a hřejivou ambrou. Výborná volba nejen na romantickou večeři! 

Vůně bugatti přinášejí kvalitu a luxus z parfumerií do drogerií. Nové vůně bugatti Eleganza a bugatti Eleganza Intensa koupíte v drogeriích dm za 649 Kč. Skvěle se hodí i jako dárek – ikonická značka bugatti je synonymem moderní ležérní elegance, která sluší ženám různých věkových kategorií.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram