Butik české návrhářky Tatiany Kovaříkové v novém kabátě

Butik české návrhářky Tatiany Kovaříkové v novém kabátě

Proměna butiku české návrhářky Tatiany Kovaříkové kombinuje důraz na propojení barev, materiálů i potřeb žen.

Návrhářka Kovaříková se rozhodla v letošním roce pro změnu, která se jistě kladně odrazí na všech, kdo do butiku vstoupí. Čistota stylu, ženskost a svěží šarm nejsou vším, co od tohoto místa můžete očekávat. Ve spojení s jedinečnými designovými službami, kvalitními materiály a sofistikovanou elegancí, zde najdete malý módní ráj na zemi.

Butik je zahalen do nových barev, nového nábytkového systému a poskytuje ženám příjemný zákaznický zážitek. Zkrátka, budete se zde cítit velmi dobře.

Nový koncept butiku TATIANA obsahuje strukturální a dekorativní prvky, které dialogují a přizpůsobují se dobré viditelnosti a prezentaci modelů.

„Nový koncept butiku jsem vytvářela s úctou k ženě s ohledem na její potřeby, aby se u nás každá klientka cítila dobře a věřím, že se nám to podařilo. Můj butik je součástí mého života, ve kterém tvořím, který mě inspiruje v práci, je to svět dynamiky, pohybu a čistého designu. Tento svět je nedílnou součástí mé osobnosti – mě samotné,“říká Tatiana Kovaříková.

Hlavní prodejní prostor je oddělen od zkušební kabinky s prostorem na sezení a v neposlední řadě salónek v zadní části butiku. Kombinace černého kovu a bílých stěn dávají vyniknout dané kolekci. I světla jsou zde nainstalovaná tak, aby zvýraznila modely včetně ikonických kusů na figurínách. Prostor s kabinkami zateplují závěsy z přírodního materiálu. VIP salónek pak slouží k setkávání se Tatiany Kovaříkové se svými zákaznicemi a společně zde diskutují nad tvorbou modelů na míru.

Na přeměně vzhledu butiku TATIANA se podílela módní a designová stylistka Džamila Nováková, která ke spolupráci uvedla: „Na návrzích nové podoby butiku sehrála velkou roli má společná souhra s Tatianou Kovaříkovou. Známe se již déle a nemusely jsme si dlouze vysvětlovat, jaký prostor klientky potřebují. Určitě jsem využila i mou dvacetiletou zkušenost v oblasti módy a módního stylingu. V návrhu nové podoby prostoru jsem prioritně vnímala potřeby klientek a též Tatiany, která se s nimi v butiku i osobně setkává a tvoří. Vše jsme společně ladily do čisté jednotné linie bílé s prvky černé, což jsou Tániny barvy, ve kterých se cítí dobře. Lehce jsem do tohoto základu nechala vstoupit šedé tóny v podobě barvy čalounění nábytku. Prioritou nové podoby butiku bylo zachovat individualitu a krásu každé ženy, protože takové klientky Tatiany jsou.“

 

Tatiana.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram