Carolina Herrera se v podzimní kolekci 2018 rozloučila barvami

Carolina Herrera se v podzimní kolekci 2018 rozloučila barvami

Zakladatelka značky Carolina Herrera se rozhodla skončit na pozici návrhářky. Ve svém módním domě zůstane v roli ambasadorky. V rámci Fashion Weeku uvedla svou poslední kolekci.

Barevná rozmanitost

Svou podzimní kolekcí 2018 skončila Carolina Herrera jako hlavní kreativní ředitelka vlastní značky. Na rozloučenou naservírovala přítomným kolekci o téměř šedesáti modelech, která byť začala neutrální černou a bílou, velmi rychle se vybarvila. Herrera nezapojovala do poslední kolekce žádné komplikované střihy, držela se rovných linií, čistoty a jednoduchosti. Ve většině šlo o dámské šaty v délce do poloviny lýtek nebo až na zem. Návrhářka barvami jasně poukázala na to, že v duchu je stále mladá. Šatům propůjčila pronikavé tóny tyrkysové, červené, citrónové i purpurové. 

Do uniformy!

V rámci přehlídky se na jejím konci prošla po mole dvacítka modelek v téměř jednotné uniformě. Uniformě samotné Caroliny Herrery. Kdo trochu sledoval její tvorbu, ví, že se většinou ukazovala v čisté bílé košili, dlouhé sukni s mohutným páskem. Přesně tak se oblékly na závěr i modelky. Některá oblékla růžovou sukni s červeným páskem, jiné žlutou s modrým, další zelenou s černým. Gestem tak vzdaly hold zakladatelce dnes velmi úspěšného a proslulého módního domu. Děkujeme a těšíme se, co nového do dosavadní tvorby přinese nový ředitel - Wes Gordon. 

vogue.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram