Češi a Chorvatsko? Proboha, jen to ne!

Češi a Chorvatsko? Proboha, jen to ne!

Jasný! Plavková sezona v plném proudu, takže co jsem do teď neshodila, už neshodím a to co jsem do teď nabrala, už vůbec neshodím!

 Prázdninová sezona taky v plném proudu, takže ta nejmilejší povinnost vyrazit alespoň jednou někam k moři, se nedá ignorovat. Kam bych teda rozhodně "dobrovolně" nevyrážela, je ale Chorvatsko... Všude spousta Čechů, tak aby se člověk hlídal nejen slovně, ale aby si při tom prázdninovém uvolněném tajtrdlíkování neudělal ještě ostudu, že? Opalování nahoře bez? Naprosté tabu!

Takže můj plán, kam vyrazit na pár naprosto zasloužených dní volna, se zúžil o místa, kam rozhodně nevyrazit. Jenomže, co naděláte, když s výběrem dovolené čekáte na poslední chvíli a na tu nejposlednější chvíli ještě odpadne parťák, se kterým už jste pěknou dobu domluvení, že pojedete?? Prostě peklo! 

Tahle doba je neskutečně uspěchaná a pořád se za něčím honíme. Ale! Během chvíle taky můžeme vyrobit náhradní plán, juchuu! Po zklamání z nevydařeného plánování dovolené, a to já si svého volna sakra vážím, jsem po malé chvíli prohlížení (nebo spíš závidění) fotek z dovolený mých přátel na FB, pořídila dovolenou na míru! Kamarádi byli zrovna v Chorvatsku. Ano, v nechtěném Chorvatsku, kde jsou kamenité pláže, samý Čech a mech. Ale když jsem slyšela, že jsou na takzvané robinsonádě, už jsem kupovala letenku a druhý den jsem s obrovským úsměvem pádila na letiště!

Robinsonáda, jak název sám napovídá, je prostě opuštěné místo u moře. Žádný lidi, žádná turistika, žádný ruch, jen soukromá vila s pláží. Prostě ráj v Chorvatsku! Přesně to, po čem jsem toužila a jen za pět minut domluvy. Zbožňuju tuhle dobu! 

Krásně jsem si za pár dní vyčistila hlavu a odpočinula jsem si. Z kamenité pláže se vyloupla pláž s mini oblázky, takže místo nepříjemného tlačení krásně masírovaly. V průzračném moři jsem měla pocit, že jsem snad v Karibiku.

Je to skvělá móda ta robinsonáda! A kde že jsem to byla přesně? Neřeknu :) S velkou chutí tam pojedu zase a doufám, že to bude pořád "na samotě u lesa".. ♥

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram