Česká módní značka Lada ve své nové kolekcí YUKI klade důraz na kalhoty

Česká módní značka Lada ve své nové kolekcí YUKI klade důraz na kalhoty

Česká designerka Lada Vyvialová svou novou zimní kolekcí YUKI opět boří hranice mezi domácím pohodlím a pracovní elegancí. A není náhodou, že YUKI znamená v japonštině sníh. Monochromatické kolekci totiž vládnou barvy, jako je tmavě modrá, černá a přirozeně bílá.

Právě nebarvená látka bílé barvy dodává kolekci přírodní rozměr. Odstranění ekologické zátěže ve formě barvení látky znamená minimální spotřebu energií a vody při výrobním procesu. Lada v nové kolekci tak opět ukazuje možnosti udržitelného odívání a variabilitu funkčních materiálů, které vás díky vrstvení zahřejí. A těšit se můžete i na limitovanou edici modelů jen pro letošní zimu.

„Zimní kolekce YUKI je v podstatě oslavou naší zákaznice. Obsahuje zimní verze našich bestsellerů, které se vyznačují tvarovou měkkostí a útulným komfortem nanomateriálu do chladných dní. Takové domácí pohodlí v designovém funkčním provedení, které i tak vypadá elegantně a má náš minimalistický rukopis,” popisuje módní návrhářka Lada Vyvialová svou novou zimní kolekci.

Velkou novinkou kolekce YUKI jsou kalhoty. Najdete v ní elegantní PARI z počesaného a extrémně hřejivého nanomateriálu, sedmiosminové CODÉE – jediné bavlněné kalhoty LADA s nanotechnologickou úpravou, pohodlné RELAX s nízkým sedem, lichotící každé postavě a opticky zužující boky a zdokonalený střih oblíbených kalhot TOTY, které v kombinaci s legínami INY přináší díky termoregulačním vlastnostem nanomateriálu extrémní hřejivost.

foto: se svolením značky LADA

V žádné kolekci LADA samozřejmě nemůžou chybět šaty. A zimní novinkou jsou hřejivé šaty NAUTUS, které mají dlouhý rukáv a vysoký rolák. Jsou ušity z příjemného pohodlného materiálu, takže se v nich cítíte jako v elegantním spacáčku. Dodávají tím komfort a zároveň stylový design do chladných pracovních dní. Stejně jako jejich celoroční verze NAUTY SPORT se dají nosit zepředu i zezadu podle toho, na jaký výstřih máte zrovna náladu.

Limitovanou edicí pro letošní zimu je pléd KÓSHIRO. Elegantní a extrémně variabilní vlněný kabátek. Díky vázací stuze si z něj dokáže vytvořit řadu modelů a přetvořit je tak do nespočtu stylů. Co by to bylo za zimní kolekci, kdybychom neměli svatou trojici: čepici, šálu a rukavice.

Minimalistické kousky díky kvalitní 100% vlně vydrží roky a budou stále in. Šála OZI je navržena jako nákrčník s možností zapínání na patenty. Čepici OTI můžete nosit s přehnutým lemem nebo jednoduše jako bean. Ruce si pak zahřejete díky našim návlekům MAIN z nano látky, hodí se k bundě i kabátu a můžete je použít i v chladné kanceláři při psaní na počítači nebo telefonu.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram