Česká tenistka Bára Strýcová ráda obléká oversized i pánské střihy

Česká tenistka Bára Strýcová ráda obléká oversized i pánské střihy

Rozmanité střihy a odstíny, prodloužené a zkrácené délky, unisex styly, které jednoduše můžete sdílet se svým partnerem či partnerkou, to je nejnovější kampaň GAP ICONS, ve které nechybí Bára Strýcová se svým synem Vincentem.

Hlavním heslem nové jarní kampaně je denim pro všechny generace.  Každý si najde to své, aby jednoduše vyjádřil svou individualitu a zároveň se cítil pohodlně. Seznamte se s ikonami z  kolekce Gap Denim, které si zamilujete na první pohled. Nebojte se experimentovat a vytvořte si celý outfit kombinací různých džínových kousků, protože „denim na denim“ je cool. 

Benefitem je, že vše jde ruku v ruce se zodpovědným chováním k naší planetě. Veškeré denim produkty jsou součástí programu Washwell™ šetřícího vodu a vyrobeny ze 100% organické bavlny. 

Gap a Denim tvoří nerozlučnou dvojici již od roku 1969. Denim je zároveň klíčovou částí nejnovější kampaně GAP ICONS v podání Báry Strýcové a jejího syna Vincenta. 

„Jsem velmi ráda, že jsem se stala součástí Gap rodiny a těším se na spolupráci. Se značkou jsem se poprvé potkala před patnácti lety, kdy se mé sestře narodilo první dítě a od té doby je to moje srdcovka," svěřila se Bára Strýcová. 

Kolekce Gap Denim nabízí produkty i pro miminka, děti a teenagery. „My first denim“ si zamilujete vy i vaše děti. Jednoduše se tak do modré uniformy sladíte celá rodina. 

A co si pro sebe a svého syna z nové jarní kolekce vybrala ambasadorka pro Českou a Slovenskou republiku Bára Strýcová?

Pánské džíny 90’s Loose organic s uvolněným, volným střihem přes boky a stehna, s nízkým sedem, rovnými a širokými nohavicemi ve větší délce. Dále dámskou džínovou oversized košili se zaobleným spodním lemem, dlouhými rukávy, klasickým límečkem a zapínáním na knoflíčky. K tomu ikonickou džínovou bundu v klasickém rovném střihu se zapínáním na knoflíčky, límečkem a bočními kapsami a pro syna také dětské džíny s laclem s předními šikmými kapsami.

„Pro mě je móda o tom cítit se pohodlně, takže jsem vybírala především oversized styly a zároveň jsem se nebála šáhnout i do pánské kolekce," říká Bára Strýcová. 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram