Česko-Slovenská MISS na soustředění v Plzni

Česko-Slovenská MISS na soustředění v Plzni

Plzeňský Parkhotel se koncem týdne stal místem s nebezpečně vysokou koncentrací krásy.

Sjely se sem totiž finalistky další velké soutěže krásy Česko-Slovenská MISS, aby zde prošly čtyřdenním soustředěním jak jinak než s nabitým programem.

Krásky z celých Čech a Slovenska absolvovaly celodenní focení a natáčení, ale také trénovaly chůzi na podpatcích a projev do kamery, který by měl být co nejpřirozenější, na čemž pracovaly s Veronikou Půtovou. Mimo to si dívky daly i pořádně do těla při kruhovém tréninku v přilehlém parku. Poté jim byly diagnostikovány tělesné hodnoty a konzultovaly své stravovací návyky s Markétou Šmůlovou.

Největší zábava ale přišla až s kreslířem Petrem Šrédlem, který vytvořil karikatury jednotlivých finalistek pro charitativní účely a také s přípravami volných disciplín na finálový galavečer, které musí zapadnout do konceptu celého večera.

 

I nadále pro vás budeme rej okolo Česko-Slovenské MISS bedlivě sledovat, a již brzy finalistky představíme i individuálně na oficiálních snímcích, které byly v Plzni zachyceny okem fotografaIvana Mladenova, a vězte, že je nač se těšit.

 

Zdroj: cs-miss.eu

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram