Česko-Slovenská MISS právě startuje!

Česko-Slovenská MISS právě startuje!

Jsme rádi, že právě my vám můžeme představit soutěž krásy, která má skutečně smysl. Soutěž, která otvírá dveře zdravé kráse stejně jako dobrým skutkům.

Představujeme vám inovovaný projekt, který si na jihozápadě Čech za 8 let svého působení získal velkou oblibu, popularitu a jistou tradici. Oblíbenou soutěž krásy, která s rokem 2015 obléká nový kabát v národních, červeno-modro-bílých barvách. Ano, Dívka Šumavy se otevírá světu!

Pod novým názvem Česko-Slovenská MISS otevírá hranice regionu a dává tak příležitost všem Češkám i Slovenkám bez jakéhokoliv jiného omezení vyjma věkové hranice 19 – 26 let.

„Hledáme a celé roky se snažíme propagovat zdravou krásu, talent a osobnosti v podání příjemných, mladých slečen a dam, kterým nabízíme nové příležitosti. Neměříme centimetry, neomezujeme dívky v jejich stavu. Nově se tedy budou moci zapojit i případně vdané či mladé maminky do 26 let“.

Díky Česko-Slovenské MISS si každá z nás může splnit svůj sen a získat titul krásy bez ohledu na svou výšku či míry. Ukažte svůj půvab světu i vy a přihlaste se nejpozději do 31. 3. 2015 prostřednictvím cs-miss.eu. Vyplňte přihlášku, přiložte své nejlepší foto a natočte krátký medailonek, protože právě to bude během prvního kola rozhodující.

Druhé kolo castingu proběhne 2. 5. 2015 v Plzni. V tento den se dozvíme nejen jména 10 postupujících dívek, ale současněbude zahájena sbírka Dobrý skutek. Dobrý skutek však není jedinou součástí charitativního poslání celého projektu, který má pod svými křídly nezisková organizace Krása v srdci.