Chanel sází na ohnivé odstíny červené, díky kterým rozpálí celý svět

Chanel sází na ohnivé odstíny červené, díky kterým rozpálí celý svět

Výrazné oční stíny a tvářenky s nádhernou modelkou Abby Champion v nové beauty kolekci přivolávají jaro a léto 2023 v teplých odstínech červené.

Odstíny a intenzita nové barevné palety Chanel beauty s krásnou modelkou Abby Champion využívá sílu zářivého pigmentu v ohnivé červené. Tato kolekce potěší nejenom všechny světlovlásky, ale i ženy s tmavými vlasy, protože právě ohnivá červená dokonale vynikne na všech typech i barvách pleti. 

Výrazné oční stíny, tvářenky, ale také ikonická rtěnka Rouge Allure Velvet a řasenka Noir Allure jsou k dispozici také v červené barvě. Kombinace řady odstínů a intenzit tvoří jedinečnou barevnou paletu. Kolekce nezapomíná ani na tekuté oční linky Le Liner de Chanel, které se svými výraznými liniemi směřují k beauty trendům 20. let 20. století a poskytují nadčasový a moderní vzhled.

Kampaň nafocená na červeném pozadí v kombinaci s červenými odstíny make-upu a svůdným pohledem modelky vybízí jaro ovládnout v novém beauty trendu. Pokud máte pocit, že právě nyní potřebujete změnu, mohla by být tahle tou ideální.

Abby Champion v kombinaci s elegantním pleteným topem a náušnicemi Chanel dokonale prezentuje vše, co chtěl módní dům ve své beauty kolekci sdělit. Není to jenom o líčení, Chanel beauty jaro 2023 chce ženám pomoci dosáhnout zářivé pleti s narůžovělými tvářemi a zářivě matným nádechem rtů. A pokud chcete svůj vzhled udělat ještě poutavějším, vyzkoušejte černo-červené oční linky, které podtrhnou vaši odvážnost a přidají šmrnc ve vašem každodenním vzhledu. Rozpalte svět výrazným odstínem červené. 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram