Chcete mít prsa větší o jednu velikost? Víme jak na to bez operace! Vyzkoušely jsme za vás dva výjimečné produkty!

Chcete mít prsa větší o jednu velikost? Víme jak na to bez operace! Vyzkoušely jsme za vás dva výjimečné produkty!

Každá z nás má jasnou představu o tom, jaké by chtěla mít prsa. 

Zázrak jménem Talika – co myslíte, funguje? Jako první vám představujeme Bust Serum 2.0 od společnosti Talika, které slibuje vaše prsa zpevnit, vypnout a dodat jim na objemu. Je až neuvěřitelné, že by už za 6 týdnů měla být vaše prsa větší o jednu velikost! Sérum obsahuje výtažky z kůry z keře mukul, který byl používán několik tisíciletí v indickém ajurvédickém lékařství.

Další účinnou složkou jsou biomimetické peptidy a výtažek z plodů afrického stromu kigelia africana, jež bojuje proti ochabování tkáně, zlepšuje pevnost a má pozitivní vliv na celkový vzhled prsou. Bust fix znají ženy z celého světa. My víme proč! Značka Nip + Fab je na českém trhu poměrně nově, ale na světě je stálicí mezi kosmetickými špičkami. A není také divu, protože její kosmetické produkty jsou podle mého názoru úžasné a hlavně účinné! Sérum Bust Fix je toho důkazem. Jedná se o velice důkladně propracovaný produkt, který prošel dlouhodobým testováním na mnoha ženách. Celý proces vytváření tohoto podle mne malého zázraku se ale vyplatil, protože je opravdu funkční! Účinky produktu jsou založené na aktivaci akumulace lipidů-lipogeneze v lidských tukových buňkách, dále na tzv. Volume Effectu, který zvětšuje objem poprsí a Firming Effectu, který zase zlepšuje pružnost pokožky.

To jsou samozřejmě chytrá a lákavá slovíčka výrobce, vás ale bude zajímat, jestli přípravek skutečně fungoval. Tento článek je pouze o prostředcích, které jsem sama vyzkoušela a se kterými jsem byla spokojená. Takže opět mohu potvrdit, že sérum fungovalo k mojí naprosté spokojenosti. Za 6 týdnů jsem viděla pozitivní výsledky a to v podobě velikosti i pevnosti svých prsou. Produkt je dokonce vhodný i pro těhotné a kojící ženy, protože je na přírodní bázi! Není nic lehčího, než produkt otestovat a přesvědčit se na vlastní kůži. K dostání je na internetu, kde se lze také dočíst, že tuto značku používá nejedna světová hvězda, jako třeba Julia Roberts, Jennifer Aniston, Kelly Rowland a další. A to už jsou opravdu zvučná jména, která se jen tak pod něco přece nepodepíšou! I když... Já jsem ale byla spokojená a investici do tohoto výrobku nelituji. Pokud jej budete zkoušet také, dejte vědět, jestli jste byly spokojené.

 

Zdroj obrázků: Fotolia, Nipfab.cz, Talika.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram