Cher, Elle Fanning, Iris Law a mnoho dalších oslavili spolupráci H&M a módního domu Rabanne

Cher, Elle Fanning, Iris Law a mnoho dalších oslavili spolupráci H&M a módního domu Rabanne

Legendární pařížský noční klub Silencio se začátkem října otřásl v základech. V dobrém slova smyslu, a to právě proto, že zde proběhla velkolepá párty na počest odhalení společné kolekce H&M a Rabanne.

Módní dům Rabanne je průkopníkem francouzské módní scény od poloviny 20. století, kdy dnes už zesnulý zakladatel a designér Paco Rabanne představil svoje originální modely s kovovými detaily. Ani dnes značka neztratila na svojí popularitě a je stále velmi oblíbená všemi módními nadšenci. Kreativním ředitelem se v roce 2014 stal mladý a talentovaný módní návrhář Julien Dossena.

Na eventu oblékli outfity z nové kolekce Rabanne H&M známé osobnosti showbyznysu - Cher, Elle Fanning, Peggy Gou, Robyn, Irina Shayk, Iris Law, Alton Mason, Jared Leto, Damson Idris, Ashley Graham či Tina Kunakey.

Modely módního domu Rabanne byly odjakživa symbolem elánu, moderního vnímání a radosti. Event v Paříži dokonale zachytil tyto charakteristické rysy a také hravou náladu kolekce Rabanne H&M,“ říká o spolupráci Julien Dossena, Creative Director Rabanne. „Mým cílem při tvorbě modelů bylo vždy to, aby se v nich lidé cítili pohodlně a svobodně. Bylo opravdu skvělé vidět hosty, jak se bezprostředně baví a užívají si jednotlivé modely z nové kolekce.” 

Další známé tváře, které byly mezi pozvanými hosty a užily si neskutečně energickou atmosféru klubu Silencio byly Amina Muaddi, Tyga, Rianne Van Rompaey, Alexander Edwards, Jade Rabarivelo, Rafael Pavarotti a Issa Perica.

Kde jinde bychom měli představit kolekci, která je jako stvořená pro chvíle strávené na tanečním parketě, než v ikonickém nočním klubu? Odhalení spolupráce Rabanne H&M bylo skutečně velkolepé a dechberoucí. Jsme nesmírně rádi a velmi nás těší všechny pozitivní a nadšené reakce hostů na jednotlivé modely z kolekce,“ vysvětluje Ann-Sofie Johansson, Creative Advisor H&M.

 Kolekce, která už je dostupná online, nabízí nejen dámské a pánské oblečení, ale i doplňky či bytové dekorace. 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram