Clavi-cut jako nový trend mezi účesy

Clavi-cut jako nový trend mezi účesy

Dříve byly polodlouhé vlasy považované za přechodné stádium mezi krátkými a dlouhými, dnes určují vlasové trendy!

Co je CLAVI-CUT

Dříve přechodné stádium mezi bobem a dorůstajícími dlouhými vlasy, dnes nový vlasový trend těšící se velké oblibě. Označujeme ho jako clavi-cut podle anglického označení klíční kosti (clavicle), což nám také jasně napovídá, kam mají ve správném clavi-cut vlasy dosahovat. Nejedná se tedy ani o krátké ani o dlouhé vlasy, správně sahají po ramena nebo po klíční kosti, což představuje ideální délku, která umí lichotit každé ženě a jejímu obličeji. 

Kdo ho nosí

Oblibu v takto střižené vlasy můžeme sledovat i mezi slavnými ženami. To nám dokazuje, jak si clavi-cut za pár měsíců vydobyl obrovskou slávu a pozornost. Vlasy si do této délky nechala sestřihnout třeba Keira Kneightley, Taylor Swift, Karlie Kloss, Emma Watson, Emma Stone, Lily Collins nebo Miley Cyrus.

Jak ho stylovat

Nedočkal by se takového uznání, kdyby se nepyšnil všestranností a různorodým stylingem. Proto právě i slavným herečkám nebo zpěvačkám umožňuje pokaždé jinou úpravu na červený koberec. Clavi-cut můžete uhladit směrem dozadu pro sleek vzhled, vyžehlit, nebo natočit do objemných vln. A nezapomeňte na jednu z nejdůležitějších skutečností! Až půjdete ke kadeřnici s prosbou, že jste se do clavi-cut prostě zamilovala a musíte ho mít také, požádejte jí, ať vám vlasy vepředu nechá delší než vzadu. To teprve dodá ten správný šmrnc!

pinterest.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram