Co je tento rok trendy v manikúře

Co je tento rok trendy v manikúře

Nový rok s sebou přináší i nové trendy, a to i v oblasti manikúry. Na co se můžete těšit a co se opět vrací do módy? To a mnohem více se dozvíte v dnešním článku.

Hezky upravené a nalakované nehty by měly být součástí každé ženy. Je to jedna z prvních věcí, která na vás lze vidět. Ruce jsou vaše vizitka. Co tedy frčí? Tento rok překvapivě minimalismu odzvonilo, vyhrávají barvy, puntíky a proužky.

Puntíky útočí

Kdo by čekal, že se puntíky opět vrátí do trendů? Hodí se na všechny příležitosti a krásně zvýrazní vaše ruce. Nehty si první zastřihněte, opilujte, zastrčte kůžičku a naneste olej či krém. Nechte několik minut působit a ruce umyjte. Přetřete podkladovým lakem a nechte zaschnout. Puntíky můžete vytvořit hned několika způsoby. Buď speciální tužkou na zdobení nebo tenkým štětečkem. Můžete je doplnit i třpytkami. Existují dokonce nálepky, které stačí jen přichytit bezbarvým lakem. Poté naneste finální lak, aby vám nehty vydržely co nejdéle.

Blížící se jaro

Pomalu se blíží jaro a s ním začíná ožívat i příroda. Proto si můžete na nehty vytvořit růže, rostlinné vzory nebo si nalepit připravené šablony. 

Barvy a vzory

Letošní rok je rokem barev a vzorů. Jedna z nejoblíbenějších barev je modrá. Modrá je dobrá a můžete spolu kombinovat hned několik odstínů. 

Duhová rafinovanost

Tento trend nenudí. Můžete se také odvázat a nehty nalakovat na pestrobarevnou duhu z několika barev. Od tmavých odstínů až po nude. Stále letí fialová, růžová, zelená, ale i mléčná barva.

Zářící kamínky

I milovnice kamínků si přijdou na své. Na někoho mohou působit příliš extravagantně, ale dodají nehtům šmrnc a zář, tak se nebojte experimentovat. 

Zdroj foto: Pinterest.com, Pixbay.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram