Co odvážného pro podzimní kolekci připravili v Salamandru

Co odvážného pro podzimní kolekci připravili v Salamandru

Redakce magazínu Moda.cz hledala inspiraci pro naše čtenáře na tento podzim a proto přijala pozvání prodejce značkové obuvi. Podzimní trendy pro letošní podzimní kolekci Salamandru velí jediné - červené, rudé i vínové se nevzdávejte ani v sychravém počasí!

Nápady letos designéři opravdu nešetřili, díky tomu se na obuvi můžeme setkat s výšivkou, chlupatými aplikacemi i metalickou úpravou. Červená je pro letošní podzim barva číslo jedna jak na botách, tak na oblečení. Tóny rudé a vínové dodávají energii a té je určitě v propršených dnech třeba.

 

„Kotníková obuv je zcela jednoznačně 'must have' pro nastávající sezónu. Kotníkové boty lehce vezmete k šatům stejně jako k slim džínám, či kalhotám s rovnou nebo rozšířenou nohavicí. Outfit bude působit vždy jinak. Bota může být buď na zavazování, na zip nebo jen nazouvací,“ radí s výběrem stylistka Petra Šestáková.

 

Pokud si nepotrpíte na trendy, doporučuje Petra investici do černých hladkých kozaček z kvalitní kůže. Pro módní maniaky má však žhavý tip z prodejen Salamander: „Boty značky Melvin&Hamilton. Jsou barevné, nápadné a rozzáří i jednobarevný outfit. Zaslouží si, aby byly viděny a byla na ně stržena pozornost.“

 

 

Foto: Salamander

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram