Co vám v létě nesmí v kabelce chybět: Máte těchto 6 věcí?

Co vám v létě nesmí v kabelce chybět: Máte těchto 6 věcí?

Kromě peněženky, klíčů a telefonu potřebuje každá žena mnohem víc, především v létě. Musíte se ujistit, že vaše kabelka obsahuje dokonalou sadu pro přežití, která chrání vaše zdraví i pleť po celý den. Co mezi nezbytné věci patří?

zdroj: unsplash

Kabelka je téměř přirostlou součástí každé ženy. I když jsou letos mini kabelky v módě, je potřeba na sebe v létě dávat pozor a mít všechno hezky po ruce. Hlavně když jsou venku tropické teploty. Zde je náš seznam nezbytností, díky kterým budou vaše kabelky nejen elegantní ale i praktické.

Opalovací krém

Všichni víme, jak důležitý je pro nás opalovací krém a nikdy bez něj nevycházíme z domu. Kolikrát se vám však stalo, že jste se po dlouhém dni stráveném venku vrátila domů a viděla jste po celém obličeji skvrny a zarudnutí? Bez ohledu na to, jak kvalitní opalovací krém máte, se budete potit, a proto je nezbytné udržovat tento štít z opalovacího krému na obličeji i těle po celý den, aby vás chránil. Investujte do kvalitního opalovacího krému s dostatečným ochranným faktorem SPF a menší balení si berte vždy sebou. Vaše pleť vám jednou poděkuje. Nezapomeňte zařadit balzám na rty s SPF, i pro vaše rty je dlouhé opalování nebezpečné.

Lahev s vodou

Zdá se to jako jasná věc, ale ruku na srdce, kdo vždy a správně dodržuje pitný režim? Málo vody prohlubuje vaše vrásky a nehydratuje tělo. Což vede k nesprávnému trávení, nedostatečného odstranění toxinu z těla atd. Když budete mít vlastní lahev v kabelce, zajistíte si pravidelné doušky vody po celý den. Navíc nosit s sebou vlastní lahev s vodou je mnohem lepší než pokaždé kupovat jednorázové plastové lahve, které nejsou šetrné k životnímu prostředí.

Tip: Kupte si lahev z nerezové oceli, dlouho vám vydrží nápoj studený.

Savý papír a vlhčené ubrousky

Zpocené tváře a make-up, který vám nedrží, jak by měl. Pokud máte mastnou pleť nebo se jen více potíte, tak je savý papír nutností. Savé papíry, jsou tenké, absorpční, které se snadno vejdou do tašky. Vlhčené ubrousky můžete naopak využít ve velkém vedru, především, pokud máte menstruaci nebo se více potíte. Nemáte možnost se rychle osprchovat? Vlhčené ubrousky skvěle fungují jako první pomoc, ne však dlouhodobě.

zdroj: unsplash

Dezinfekční prostředek na ruce

Věděla jste, že v teplém počasí se daří mikroorganismům a v teplejších měsících jste tak náchylnější k infekcím? Při letní aktivitě je nemožné vyhnout se kontaktu s povrchy zamořenými mikroby nebo zpocenými povrchy. Proto nemůžeme dostatečně vychválit přednosti dezinfekčního prostředku na ruce! Je tak důležité si vždy dezinfikovat ruce a praktická tuba dezinfekčního prostředku na ruce to dokáže raz dva.

Sluneční brýle

Sluneční brýle nejsou důležité jen proto, abyste vypadala letně šik, ale také proto, abyste si chránila oči před škodlivými UV paprsky slunce. Investujte do dražších slunečních brýlí, které vás nestojí jen pár korun. Ochráníte tak své oči a také vrásky, které se vám pomalu začnou tvořit.

Deodorant

V létě je to doslova pomoc číslo jedna. Nosit s sebou cestovní deodorant nebo antiperspirant je vaše záchrana, která vám pomůže vyhnout se trapným situacím. Jak se méně potit? Noste lehké prodyšné a kvalitní látky, jak je to jen možné. Jaké jsou ideální materiály pro horké letní dny? Na prvním místě je určitě bavlna, pak vzdušný len, příjemné hedvábí, bambus a konopí.

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram