Converse oslavuje legendární Chuck Taylor All Star

Converse oslavuje legendární Chuck Taylor All Star

Converse přichází s celosvětovou kampaní "Made by you". Ta je oslavou jak fanoušků značky, tak i především legendárních tenisek.

Converse přichází s celosvětovou kampaní "Made by you"  oslavující fanoušky značky, kteří téměř 100 let vyjadřují sami sebe a svou kreativitu v Chuck Taylor All Star teniskách.

Pro kampaň jaro 2015 Converse prohledal celý svět, aby shromáždil milované a značně osobité tenisky Chuck Taylor All Star, z nichž každá vypráví svůj vlastní příběh proměny prázdného plátna v autoportrét jejich vlastníka.

Předmětem jarní kampaně se tak stává unikátní sbírka portrétů Chuck Taylor All Star, představující nekonečnou rozmanitost a sebevyjádření nejen současných, ale i těch minulých nositelů dnes již legendárních tenisek. Originální kampaň "Made by you" dává nahlédnout do unikátních světů hudebníků, umělců, skateboardistů a návrhářů, jako Patti Smith, Andy Warhol, Futura, Jefferson Hack, Sayo Yoshida, Kate Lanphear, nebo Glenn O’Brien.

Stejně tak ale nahlíží i do světa neveřejně známých osob, kteří kultovní obuv vpustili do svých životů a mohou ji tak oslavovat netradičním, zato zcela osobitým způsobem.

 

"Made by you" je skutečná oslava tvůrčích osobností, jejich příběhů a tenisek.

Propadli jste už také kultu Chuck Taylor All Star?