Dámská kolekce luxusních bot Gino Rossi (nejen) pro plesovou sezónu 2015

Dámská kolekce luxusních bot Gino Rossi (nejen) pro plesovou sezónu 2015

Gino Rossi je luxusní značka, mezi jejíž největší chloubu patří kolekce bot. Vybrali jsme ty nejvíce party lodičky, které jsou pro novou plesovou sezónu jako dělané! 

Žádnou nudu s nimi tedy rozhodně nezažijete. Pokud vaše srdce (nebo botník) teskní po novém páru stylové obuvi na pořádném podatku, prohlédněte si novou kolekci polské značky Gino Rossi, která svou filosofií připomíná spíše značku italskou. Skvělá podzimní kolekce totiž nabízí velké množství trendy lodiček (i oxfordek) na jehlovém i kostkovém podpatku a následuje tak poslední obuvní novinky. Nenajdete tu žádný tuctový pár - celá kolekce je totiž zahalena do vysoce módních odstínů lakované černé, stříbrné, šedé a navy blue a lodičky mají většinou všechny ostrou špičku. No ano... po pár letech je totiž zase tím nejžhavějším trendem, co se obuvi týče. 

 
 

Zlatá i stříbrná barva drží letos prim a zaručujeme vám, že pokud zvolíte jemné jednobarevné šaty a doplníte je právě zlatými jehlovými podpatky nebo třeba stříbrným psaníčkem, rázem zaujmete všechny, kolem kterých sebevědomým krokem projdete. Tyto "dva drahé kovy" mají totiž schopnost nadpozemsky přitahovat pozornost. Období večírků a plesů se s každým týdnem přibližuje více a více, a tak pamatujte, že právě na botách se nejvíce pozná, jak se vyznáte v módě! A plesová sezóna 2015-2016 má jednu (ne)výhodu - nosí se jiný typ obuvi než loni. Zlomilo se to, a na podzim 2015 byly zaoblené špičky definitivně nahrazeny těmi ostrými.
Jakmile budou nové lodičky, plesová sezóna může odstartovat.

Dámy a pánové, zadejte se, prosím!

 
 

PS: Kolekce obsahuje i dokonalé lodičky a polobotky do práce! Nezapomeňte omrknout i ty! 

answear.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram