David´s Bridal svatební kolekce velikosti 14

David´s Bridal svatební kolekce velikosti 14

Když se spojí známé jméno s kvalitním nápadem, může vzniknout jedna z nejkrásnějších svatebních kolekcí. Dostupná i ženským tvarům.

Svatební šaty David´s Bridal, respektive jejich výrobci přišli s nápadem, jak si získat britský trh. Nafotili sérií svatebních šatů s modelkou, která má velikost 14. Tedy takovou, která je běžná pro většinu žen světa.

David´s Bridal, původem z Pensylvánie, je značkou, která má plus size modelky v oblibě. Již dříve nafotili kampaň pro podzim a zimu 2015 s modelkou větších rozměrů. Konkrétně s Candice Huffine, která byla rovněž i v tolik oblíbeném kalendáři Pirelli.

Aktuální nafocená série svatebních fotografií je umístěna do prostředí samotné Anglie a je nafocena vskutku věrohodným způsobem. Tedy tak, aby působila jako skutečná radostná událost. Nechybí tedy ani družičky, rodiče, svatebčané a další. V pozadí si můžeme vychutnat impozantní Big Ben, Westminsterský palác a další typicky anglická místa.

V hlavní roli je k vidění australská modelka Mercy Watson, které to v šatech náramně sluší. Ostatně to můžete posoudit sami…

davidsbridal.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram