Designové vychytávky na červen

Designové vychytávky na červen

Měsíc červen nám přináší první horké dny a příroda rozkvétá v sadech i zahradách. Počasí nám konečně dovoluje vyrazit do ulic v letních šatech a prodyšné obuvi. Co nabízejí čeští designéři?

Období začínajícího léta i sběru jahod

Červen je příjemným měsícem už jen proto, že 21. června začíná na severní polokouli léto. Čas výběru plavek, žabek a plánování dovolené je v plném proudu. Originální české plavky s nápaditým designem zajisté nebude mít půlka žen na pláži. Příjemný abstraktní vzor vás oddělí od ostatních. Bižuterie je v začínajícím létě neoddělitelnou součástí stylingu. Což takhle dlouhý náhrdelník z kůže z dílny českých návrhářů? Žabky nebo sandále patří k horkému počasí jako šlehačka k jahodám. Originální, kvalitní a lehké jako pírko budou kožené žabky s šířkou podrážky podle přání zákazníka. 

Tassel náhrdelník skořicový 2 800 Kč, Jednodílné plavky New Face 5, 2 900 Kč, Barefoot sandály Light Chocolate 1 490 Kč

 

Letní pohoda i půvab 

Právě letní šaty jsou to, co dělají naše pracovní i odpočinkové dny veselejšími. Košilový střih šatů se vám bude hodit jak na piknik, tak na rande, ale i na meetingy či pracovní schůzky. Rozmanité vzory z nich činí nepostradatelný letní outfit.Některé dny mohou být stále chladnější, a to zejména pokud prší nebo fouká vítr či se schyluje k bouřce. Pro tento případ se hodí béžový svetřík, který díky své barvě ladí k čemukoliv. Pro slavnostnější příležitosti jako je svatba nebo večírek je tu crop top olemovaný drobnými peříčky. Nepřehlédnutelný originální kousek si zamilujete. 

Zelenkavé košilové šaty Venuše 3 890 Kč, Vyšívaný top s peřím Zuzana Kubíčková 18.100 Kč, Úpletový béžový svetřík 2 990 Kč

 

Pro ty nejmenší i největší jen tak pro radost

Luční kvítí bude perfektně vynikat ve váze s tradičním cibulákovým vzorem. Objemná váza má důvtip a mnoho prostoru pro vaše oblíbené květiny. Ti nejmenší jistě ocení nafukovací žirafu. Retro hračka do vody slaví velký návrat a pochází čistě z české produkce. Bio bavlna je tím nejpříjemnějším a zdravotně nezávadným materiálem, který můžete svým ratolestem nabídnout. V barvě slunce jsou navíc šatičky k nepřehlédnutí!

Legendární holinka Maxim Velčovský, váza levá 7 790 Kč, Nafukovací žirafa Fatra 399 Kč. Rostoucí Bio šaty 522 Kč

 

Zdroj; pinterest.com, shop.czechdesign.cz,

ceskabiomoda.cz, mayda.cz,

zuzanakubickova.com, 7dub.cz, deelive.cz,

plove.cz, tarasandals.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram