Dětská kolekce ZARA pro jejich zářijový návrat do školy

Dětská kolekce ZARA pro jejich zářijový návrat do školy

Malí i trošku větší rošťáci už se zase musejí vrátit do školních lavic. Zara na ně myslela a připravila kolekci plnou super kousků, ve kterých se povinná školní docházka bude plnit hned lépe. 

Kampaň, ve které Zara prezentuje svou dětskou BACK TO SCHOOL kolekci je naplněná štěstím, radostí a hrou. Díky tomu nám také tak trochu připomíná, že 1. září neznačí jen znuděné obličeje a nenávistné komentáře vůči celému světu. Protože malé děti se do školy těší a kolikrát se nemohou vůbec dočkat, kdy už to přijde. Při dovádění ve školním autobuse oblečeni do kolekce Zary na fotografiích, nám děti evokují ještě jednu skutečnost, která se se školou pojí - průšvihy. Protože malé modelky a modely, které si v Zaře vybraly, jsou už od pohledu pořádní rošťáci!

 

Kolekce ZARA je tak trochu zrcadlem dětské duše - z části elegantní a urovnaná, na druhou stranu ale pořádně barevná a zábavná. Pro malé školačky nabízí spoustu svetrů v trendy odstínech jako je kanárkově žlutá nebo modrá. Pro kluky mají zase stylové džíny se záplatami a mikiny s nápisy. 

Dětská verze ZARY jednoznačně napodobuje styl dospělých i pro menší. Ale proč ne. Nám se líbí!

 

Zdroj: zara.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram