Dětský pudr na opruzeniny, dortové želé i oční kapky: to vše potřebují celebrity k tomu, aby byly dokonalé!

Dětský pudr na opruzeniny, dortové želé i oční kapky: to vše potřebují celebrity k tomu, aby byly dokonalé!

Zákeřní paparazzi číhají na každém kroku

Naučte se kosmetické triky celebrit: ne vždy je ke kráse dovede extra drahá kosmetika! Známe triky vizážistů nejlepších modelek před tím, než modelky vykročí na přehlídkové molo! Tajemství dokonalého vzhledu není jenom v drahém make-upu. Pronikněte teď do šesti tajemství krásy, které můžete zkoušet směle i samy doma. Metody, které vám představíme, nemusí být pro každého. Ale možná jste dobrodružný tip a ráda experimentujete. A naučit se záchranné triky profesionálních vizážistů se může hodit!

Trik č. 1: Ukryjte svoji druhou bradu vlastní metodou rychlé liposukce – prý vám postačí gel na celulitidu nebo oční krém. Nemusíte být zrovna tlustá, aby se vám pod bradou vytvořil nevzhledný podbradek. Co ale s ním? Objednat se na plastiku sice lze, je to však drahé a vy svůj problém potřebujete řešit právě teď! Kosmetičky hvězd se nebojí experimentovat. Mnohé z nich vám potvrdí, že použití malého množství kvalitního gelu na celulitidu, nebo kvalitního očního gelu proti kruhům pod očima, zapůsobí jako liposukce i na váš podbradek. Na pleť jej naneste minimálně 20 minut před tím, než potřebujete někde zazářit. A nezapomeňte, že jeho účinek není trvalý a vytratí se zhruba po třech až čtyřech hodinách.

Trik č. 2: Lépe než různě zaručeně fungující prodlužovací řasenky, prý vaše řasy prodlouží dětský pudr! Pokud jste šílencem, který si potrpí na řasy takové délky, že jimi málem každému, kdo se k vám přiblíží, vypíchnete oko, je čas naučit se další red carpet kosmetický trik. Aplikací tohoto triku vypadají řasy pořád přirozeně a přitom se výrazně prodlouží. Jak na to? Na řasenku s barvou, kterou používáte, namočte do malého množství dětského pudru. A pak aplikujte. Dětský pudr, který se používá na opruzeniny dětských zadečků prý z vašich nevýrazných řas udělá řasy hodné mrkací panenky.

Trik č. 3: Když už nestačí proti lesku tváře ani pudr, pomůže vám s potící se pletí deodorant. Jedním z největší problémů je pocení. A to nejen na běžných místech. Často skončíme v prostředí, kde je teplo, málo kyslíku, a tvář se nám leskne potem nebo nám dokonce mohou po bradě či po čele stékat kroupěje potu. Faux pas... A pomoc je přitom snadná. Vizážisté celebrit radí, aplikovat klasický deodorant také na tvář a to jako první vrstvu pod krém a další make-up. Naneste malé množství tuhého deodorantu na nos, čelo a bradu - tedy na místa, kde se obvykle nejvíce potíte.

Trik č. 4: Rty k zulíbání získáte pomocí dortového želé. Nic prý podle vizážistů-experimentátorů neudělá rty tak krásnými, jako když na ně nanesete klasické červené dortové želé. Rty pak můžete ponechat jen tak, nebo na ně ještě pro další zvýraznění aplikovat vrstvu rtěnky. Dortové želé má přímo kouzelný účinek. Rty jsou po něm plné a vydrží dlouho svěže barevné.

Trik č. 5: Na tvrdohlavou pleť s akné platí oční kapky. Zarudnutí způsobené akné prý zmizí, když na něj aplikujete oční kapky. Aspoň to tvrdí někteří vizážisté. Experimentovat sice můžete s různými speciálními kosmetickými prostředky, ale oční kapky nabízí prý rychlé řešení a obvykle jsou po ruce. Dokážou rychle snížit zarudnutí a otok pupínku. Na pupínek naneste kapky přímo, nebo pomocí vatového tampónu, pokud je aplikujete na větší část pleti. Nechte je na pokožce přirozeně uschnout a pak aplikujte standardním způsobem make-up.

Trik č. 6: Vaše manikúra vám vydrží déle, pokud budete před její aplikací máčet nehty v roztoku citronové šťávy. Ať už si doma sama aplikujete lak na nehty, nebo si necháváte dělat profesionální manikúru s vlastními nehty, pomůžete její stálosti tím, že před její aplikací budete své nehty máčet v malém množství citronové šťávy smíchané s teplou vodu. Nehty byste měly do tohoto roztoku namočit na dobu nejméně pěti minut. Kyselina citronová v roztoku vyhladí vaše nehty a zabrání jejich praskání. Tím se pak pak zabrání i praskání laku a manikúra vám vydrží mnohem déle. 

Zkusíte nové red carpet kosmetické triky kosmetických poradců? Nebo vám pudr na opruzeniny přijde na vašich řasách už příliš? Možná jsme dodnes žily v představě, že si vizážisté vystačí s drahými, pro nás často nedostupnými kosmetickými prostředky. A vida, zázračnou kosmetiku někdy nahrazuje kosmetika lidová a kuchyňská: od dortového želé až po dětský pudr.

 

Zdroj obrázků: Fotolia.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram