Diesel opět překvapil s novou kolekcí, která je vážně cool – viděly jsme ji na vlastní oči!

Diesel opět překvapil s novou kolekcí, která je vážně cool – viděly jsme ji na vlastní oči!

Značka Diesel představuje novou kolekci na jarní a letní sezónu roku 2013

Sám o sobě se Diesel často vyznačuje lehce rebelským stylem, který má dodávat ženě odvahu a sebevědomí. V nové kolekci tento trend také nechybí, a je to jedině dobře. Kožená bunda se zadním zavazováním, nedbalá minisukně nebo slim džíny s topem jako podprsenka, to vše je v kolekci k dostání. V kombinaci s krásnou modelkou, která má na hlavě ledabylý rozcuch a rebelský výraz? Prostě dokonalé! Nedbale krásná je volba jasná!

To co umí Diesel skutečně nejlépe, je navrhnout model, který je sexy, ležérní, trochu elegantní a krásně nedbalý! Vytahaná trička, roztrhané šortky nebo dlouhé třásňové šaty vypadají skvěle! Například nový model jeansů je střižen do pasu a jejich bílá barva je dobrou jarní vzpruhou, kterou doplňuje ležérní, až rádoby obnošené bílé krátké tílko. Tohle je to, co Diesel umí, a je v tom také špičkou v módním průmyslu. V kolekci je dominantní jednoduchá bílá a černá barva, ale i přesto modely nepotřebují žádné doplňky. Jejich pojetí je natolik atypické, že není třeba odvádět pozornost na jiný kousek, který máte na sobě. Jediným doplňkem jsou páskové boty na vysokém podpatku, džínové plátěné botasky nebo černé brýle.

Stylu značky Diesel se netřeba bát, pojďte zkusit jejich modely a uvidíte, že je za chvíli budete milovat stejně jako naše redakce! Žádné ženě by v jejím šatníku neměly chybět šaty. Zvláště pokud se jedná o jarní a letní sezónu.

Pokud zrovna nepreferujete šaty elegantní, všední a konzervativní, pak sáhněte po šatech Diesel, které vybočují z davu. Zvláště dlouhé černé šaty doplněné třásněmi jsou vážně šik! Je skutečně jasné, proč Diesel slaví takový úspěch u žen, ale i mužů. Jejich oblečení skvěle sedí, je pohodlné, ale také - je prostě jiné. Originalita je pro něj samozřejmost, a to si myslím ke skutečně dobré značce patří.

Diesel nemá konkurenci, nikdy nekopíruje a nemá zapotřebí jít s davem. Nová kolekce je již k dostání v butiku Diesel v Pařížské ulici! Na kolekci jsme se byla sama podívat a nadchla jsme se pro ní.

 

Zdroj obrázků: kolekce Diesel SS 2013, Becomegorgeous.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram