Díky zdravé snídani nastartujete svůj den správným směrem

Díky zdravé snídani nastartujete svůj den správným směrem

Se zdravou snídaní si zajistíte velké množství potřebných živin, vitamínů i minerálů. Pokud také patříte mezi ty, kteří snídani nemohou nebo nechtějí věnovat dostatek pozornosti, bude pro vás tohle řešení naprosto ideální.

zdroj: homeandcook.cz

Spojte zdravou snídani a vyřešíte hned dvě věci naráz. Z doporučené denní dávky ovoce a zeleniny si rychle a hladce připravíte zdravou výživu pro své tělo. Jak na to? Seznamte se s mixérem TEFAL InfinyMix+.

Díky ovoci, zelenině, luštěninám a celozrnným potravinám získáváme pro náš organismus dostatek vlákniny, která je blahodárná pro trávení. Přípravě jídla a pohybu však nevěnujeme tolik času, jak bychom si zasloužili a kolik bychom měli. Díky vysokorychlostnímu mixéru InfinyMix+ (BL91HD31) najdete nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak si vychutnat dokonalou přípravu zdravých a lahodných receptů v pohodlí vašeho domova.

zdroj: homeandcook.cz

Kombinace vysokorychlostního motoru a technologie nožů Powelix Life s působivým 1600W motorem, který obsahuje až 35 000 ot./min., si snadno připravíte širokou škálu receptů od smoothie až po dezerty. Inspiraci vám přináší TEFAL InfinyMix+ ve své nové kuchařce, kde najdete více než 50 receptů.

Zdravé smoothie, lahodné mléčné koktejly, zmrzlina, koktejlové nápoje, těsta na dezerty, humus, ale také mnoho dalšího váš čeká v tomto šikovném pomocníkovi. Nádoba z odolného tritanu o objemu 1,75 litrů má skvělou kapacitu pro společné vychutnávání smoothie doma — nebo si užijte lahodný a zdravý nápoj na cestě v praktickém 600ml tritanovém cestovním hrnku.

Tip redakce:  Ideální partner pro zdravou výživu a životní styl

zdroj: homeandcook.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram