Dior v kolekci šperků a obuvi drží detailní exkluzivitu a přináší inovace

Dior v kolekci šperků a obuvi drží detailní exkluzivitu a přináší inovace

Dior letos představil svou kolekci podzim/zima 2022. Pozornosti však rozhodně nesmí uniknout elegantní kolekce šperků a obuvi. Ponořte se s námi do světa detailu i inovace.

Foto: se svolením Dior

Očekávali jste divy s novými kolekcemi podzim a zima 2022 předních módních domů? Letošní kolekce značky Dior Vás opravdu nezklame. Od boty po doplňky je jejich kolekce špičkově promyšlena a dává smysl. My zákazníci milujeme cit pro detail a značka Dior nám tento zážitek pravidelně umožňuje.

Šperky v letošní kolekci R2W jsou vrcholem francouzské šperkařiny. O všem svědčí i název kolekce - D-Renaissance. Velký podíl ruční práce je největší předností celé kolekce. Výroba byla navíc inspirována kreativním vrstvením krajkovitých materiálů. To vše dohromady dokazuje excelenci a exkluzivitu, o kterou módní dům Dior tolik usiluje.

Foto: se svolením Dior

V kolekci se také objevuje zajímavá část obuvi. Hlavní designér Dioru se letos rozhodl znovu vynalézt to, co mnozí považují za tradiční složku svého botníku. Maria Grazia Chiuri se ve svém výtvoru pokusila propojit současnost a minulost. Vytvořila tak klasické boty se šněrováním v moderní podobě za spolupráce s D-air Lab, italský start-up, který v roce 2015 založil Lino Daniese. Důmyslná je i použitá technologie podpatku se zalomením v neobvyklém úhlu. Celá kolekce však opět tkví pouze v detailech, kterými  kreativní ředitelka vzdává hold zakladateli značky Christianu Diorovi. Na střevíčcích nechala rozkvést květiny, posázené malými perličkami. Vysněné detaily rozbíjí designérka sportovními pásy, které geniálně přiléhají ke kotníkům.

Foto: se svolením Dior

Kolekcí se Dior hlásí nejen ke svému dědictví, ale čerpá z toho, co zákazníci od tohoto módního domu očekávají a zároveň tato očekávání bourají, když se od tradice přiklánějí k inovacím a novotám. Promyšlený designérký i marketingový tah!

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram