DIVA by IVA je unikátní kolekce navržená s Ivou Kubelkovou

DIVA by IVA je unikátní kolekce navržená s Ivou Kubelkovou

Dlouholetou ambasadorkou českého online prodejce spodního prádla, společnosti Astratex, je moderátorka a modelka Iva Kubelková. S nápadem na vlastní kolekci přišla před více než rokem a od té chvíle s Markétou Pášovou pracovaly na jejím vývoji. A právě dnes poprvé spatřila světlo světa.

Od nápadu k realizaci

Iva Kubelková je velmi aktivní žena s několika profesemi. „Často přejíždím mezi různými lokalitami, jsem neustále v pohybu, a hlavně střídám oblečení. Proto potřebuji prádlo, které bude vyhovovat mému tempu a zajistí mi pohodlí i sebevědomí během celého dne. Něco variabilního, co bude vypadat dobře pod každým modelem, který během dne obléknu,“ zazněl prvotní požadavek z úst Ivy. A tak začala mnohaměsíční práce na nové, unikátní kolekci, pod kterou by se Iva podepsala. 

Na začátku bylo potřeba navrhnout střih, který by mohl splnit veškeré požadavky. Postupně vznikaly skici s pečlivě rozkresleným střihem podprsenky. Když se zrodila finální verze bandeau střihu, bylo potřeba vybrat vhodnou látku. Ta musela splňovat mnoho parametrů. Důraz byl kladen především na kvalitu vybrané látky, její pružnost, ale i pevnost. Zároveň s tím se začaly řešit kostice. A ty se v tomto případě staly největší výzvou. „Možná si řeknete, že to jsou jen dva zahnuté drátky, jenže to tak vůbec není. Kostice musí být z dostatečně pevného, ale zároveň částečně pružného materiálu. Musí dobře pasovat do navrhovaného střihu a stěžejní je jejich tvar, aby dodávaly správnou oporu. Poptávali jsme je s kolegy u různých dodavatelů mnoho měsíců. Ale když už něco vyvíjíte, nechcete dělat kompromisy. Proto jsme nakonec nechali vyrobit zcela unikátní kostice přímo na zakázku,“ říká k trnité cestě při vývoji Markéta Pášová, vedoucí týmu privátní značky Astratex.

foto: se svolením ASTRATEX

Žádná jiná nezvládne to, co ona

DIVA by IVA je kolekce spodního prádla, která aspiruje na must-have komplet pro každou vytíženou ženu. Nepatří sice k nejvýraznějším, co se designu týká, ale sny o pohodlí a spolehlivosti splní na výbornou.

„Samozřejmě se mi líbí krajkové prádlo a ráda si obléknu výrazný model, ale ruku na srdce, v běžném denním režimu nejvíce využiji jednoduché hladké prádlo. Věděla jsem proto, že chci vytvořit modely, které budou především funkční a variabilní,“ říká ke kolekci Iva Kubelková. 

DIVA by IVA je vybavena silikonovými proužky, které obepínají celý hrudník nahoře i dole, takže drží, drží a drží. Díky kvalitní pevné a zároveň pružné látce a propracovanému bandeau střihu dokonale splyne s křivkami těla a vytvoří krásný dekolt. Dalším benefitem jsou unikátní kostice vyrobené na míru, které perfektně podrží i velká prsa. Odepínací, variabilně nastavitelná ramínka pak už uzavírají sen o dokonalé symbióze prádla s vaším každodenním rytmem. „Kolekce DIVA se může na první pohled zdát obyčejná, ale její tajemství je v tom, co dokáže,“ dodává s nadšením v hlase Iva, spoluautorka kolekce.

DIVA by IVA kolekce

„Jakmile jsme s Markétou odladily střih podprsenky a ozkoušely, že splňuje naše představy, věděla jsem, že chci i další kousky, které budou mít stejné benefity,“ přiznává s jiskrami v očích Iva. A nebyl by to Astratex, aby nadšení s Ivou nesdílel. Společně s Markétou Pášovou ihned po doladění detailů u podprsenky dokončily i návrh dvou typů kalhotek a začaly tvořit dva další produkty – top a body, které by v sobě měly zakomponované benefity podprsenky. „Přímá spolupráce s Ivou byla hodně obohacující. Přinesla nový pohled na věc a zajímavé podněty i nápady. Produkty během vývoje pečlivě testovala a díky její zpětné vazbě vznikla opravdu unikátní kolekce prádla,“ dodává ke spolupráci Markéta Pášová.

foto: se svolením ASTRATEX

Podprsenka Bandeau DIVA by IVA

Podprsenka v bandeau střihu, navržená s Ivou Kubelkovou, je vybavena unikátními kosticemi vyrobenými na zakázku, které udrží i velká prsa. Díky silikonovým páskům umístěným okolo celého obvodu nahoře i dole skvěle drží i bez ramínek. Kvalitní pevná i pružná látka dokonale obepne křivky těla a vykouzlí krásný dekolt. Variabilně odepínací a nastavitelná ramínka jsou praktická pod jakýkoli, i asymetrický outfit.

Brazilky DIVA by IVA

Kalhotky, jejichž střih decentně poodhalí křivky a zvýrazní zadeček. Okraje jsou řezané laserem, tudíž neviditelné pod jakýmkoli oblečením. Vhodné i pod upnuté outfity.

Kalhotky s vysokým pasem DIVA by IVA

Kalhotky s vysokým pasem příjemně obejmou bříško a vyhladí křivky. Okraje jsou řezané laserem, tudíž neviditelné pod jakýmkoli oblečením. Vhodné i pod upnuté outfity.

Body Bandeau DIVA by IVA

Unikátní body, které v sobě skrývá podprsenku DIVA by IVA s všitými kosticemi. Skvěle vyhladí siluetu, zpevní prsa a vytvoří nádherný dekolt. S odepínacími ramínky, lze nosit s nimi i bez nich.

Top Bandeau DIVA by IVA

Unikátní top, který v sobě skrývá podprsenku DIVA by IVA s všitými kosticemi. Hodí se pod oblečení i jako hlavní prvek outfitu. Skvěle vyhladí siluetu, zpevní prsa a vytvoří nádherný dekolt.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram