DIY triky na doladění letních outfitů

DIY triky na doladění letních outfitů

Během letního oblékání často nejraději oblékneme overal, nazujeme sandálky a více neřešíme. Pomocí pár jednoduchých doplňků se ale zase můžete odlišit od davu. 

Nudí vás obyčejné sluneční brýle?

Vyzkoušejte jednoduchý tahák na to, aby už jste žádnou nudu ve slunečních brýlích nezažila. Kupte si jednoduché brýle s černými nebo bílými obroučkami a ty přetřete lakem na nehty. Stačí obyčejné brýle za stovku a lak za třicet korun. Jen si vyberte ten správný odstín. Nebojte se vůbec kombinace například mentolové barvy na vnitřní obroučky a tyrkysového laku zvenku. 

Nelíbí se vám vykukující podprsenka?

Udělejte z ní přednost. Pořiďte si na léto jednu zajímavě střiženou a noste ji do hlubších výstřihů a pod tank topy. Vybírejte nejlépe neutrální odstín a i mezi nimi se raději vyhněte bílé a béžové. Černá, šedá, starorůžová nebo khaki tuto roli odpracují nejlépe. 

Nevyberete si mezi bižuterií v obchodě?

Navlékněte si vlastní letní šperky. Nejlépe se vám budou vyrábět korálkové náramky, které teď mezi šperky vedou. S trochou zručnosti a nápadem (případně dobrým návodem) zvládnete i náušnice a náhrdelníky. Korálky si nakoupíte pohodlně na internetu, rozhodně tuto variantu doporučujeme více, jak nákup v kamenném obchodě, kde vás stejné zboží vyjde až 4x tak draho. 

Outfit super, ale něco mu chybí?

Co třeba přišít na nohavice od vzorovaného overálku krajku v hodícím se odstínu? Krajkou, kterou od metru koupíte za pár desítek korun v každé švadlence, můžete ozdobit i látkovou kabelku, plážovku nebo žabky. Stačí se jen rozhodnout, o co nejvíce stojíte. 

pinterest.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram