Do prvního Rock&Pop for Fashion zbývá 10 dní. Co je nového?

Do prvního Rock&Pop for Fashion zbývá 10 dní. Co je nového?

Přinášíme vám novinky k připravované módně-hudební show Rock&Pop for Fashion: lokace, web, prodej vstupenek, partneři, účinkující zpěváci a profil Diesel Black Gold

Den konání prvního ročníku Rock&Pop for Fashion (RPF), velkolepé módně-hudební akce originálního formátu, se rychle blíží. Pořadatelé začátkem tohoto týdne oznámili poslední novinky.

Byla vybrána nová lokace – přehlídky a hudební vystoupení se budou nakonec odehrávat ve filmových ateliérech Barrandov Studio.

„Naším cílem je uspořádat akci světového formátu na nejvyšší úrovni. Špičkové podmínky pro účinkující a maximální komfort diváků jsou pro nás klíčové. Proslulé filmové ateliéry Barrandov Studio se zdají být pro Rock&Pop for Fashion perfektní volbou. Věřím, že návštěvníci budou z místa konání stejně nadšeni, jako my“, uvedl Mario Sečkár, kreativní ředitel projektu z pořádající produkční agentury Dream House Production.

Byl spuštěn oficiální web rockpopfashion.cz - návštěvníci zde najdou veškeré informace o akci, profily účinkujících zpěváků a informace o návrhářích včetně ukázek jejich tvorby.