Do rozsáhlé nabídky podprsenek Lindexu přibyly nové modely

Do rozsáhlé nabídky podprsenek Lindexu přibyly nové modely

Lindex se soustavně snaží ženy přesvědčit, že nosit správnou podprsenku je důležité a zároveň jim dokázat, že to jde poměrně snadno. 

Módní řetězec Lindex rozšířil svou nabídku dámských podprsenek o několik nových modelů. Opět tím dokazuje, že i ženy různých tvarů a velikostí si mohou snadno najít tvar a střih podprsenky, který jim perfektně padne. Lindex dělí podprsenky na celkem 6 typů podle funkce (push-up, bezkosticové, balkonové nebo bez ramínek) a v jednotlivých funkčních typech ještě na několik střihů podle stupně krytí. Díky tomu nabídka dosahuje neuvěřitelných 14 modelů se snadno zapamatovatelnými názvy jako Diva, Adore, Flirt či Love. Lindex proklamuje, že stačí jednou najít správný typ a pak si pouze pamatovat jméno. Nikdy se nezmění. 

Do své nabídky řetězec přidal několik nových provedení již stávajících modelů. Škála se tak stále rozrůstá. Zatímco do teď stálo několik funkčních řad zejména na černé, bílé a béžové, nově si svou oblíbenou podprsenku koupíte také ve světle růžové nebo tmavě modré. Kampaň, která zařazení nových modelů doprovází, byla jak už je tradicí, nafocená na normálních ženách, tedy žádné velikosti XS a 75B. Lindex věří, že touto cestou k sobě může reálně přitáhnout co nejvíce potenciálních zákaznic. Podaří se mu to?

NEZAPOMEŇTE VYUŽÍT ONLINE KÓD "bra1804"DÍKY KTERÉMU SE VÁM ODEČTE 20 % Z NÁKUPU NOVÝCH PODPRSENEK!

lindex.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram