Dokonalý letní outfit i pro ty nejmenší

Dokonalý letní outfit i pro ty nejmenší

Léto cestování, slunce, surfování a spoustou barev. Přesně takové bude léto s Replay & Sons, značkou nabízející cool kolekci i pro ty nejmenší, ideální módu pro nabyté dny.

Replay & Sons je vyhledávanou značkou, která se noří do tradiční výroby denimové módy, která je především pohodlná, takže dětem umožňuje veškerý pohyb během dovolené a letních dobrodružství.

Velký důraz je kladen na detail, každá kolekce se tak stává originální a jedinečná.

Letošní kolekce jaro/léto 2014 vezme vaše děti na vzrušující cestu kolem slunného kalifornského pobřeží přes neposkvrněné havajské pláže až na Miami plné jasných barev.

Kolekce je plná vitality a energie v podobě vzorů a odstínů kvetoucí havajské přírody. Inspirací je jednoznačně surfařská kultura, touha po dobrodružství, léto, prostě barevný život pod širým nebem.

Oblečení se vyznačuje přirozeností, měkkými materiály, které pohladí i tu nejjemnější dětskou pokožku a jednoduché pohodlné střihy, zaručují naprostou svobodu pohybu.

Pro holčičky má Ryplay & Sons kromě nesmrtelného denimu připraveny květinové barvy kombinované s flitry, výšivkou, poutavými potisky a krajkou. Nechybí také třásně, celotištěné šátky, batika, ani sportovní kousky třeba v maskáči.

I malí kluci se mohou těšit na kousky ideální pro bezstarostné léto. Pro jejich komfort v horké slunečné dny jsou ideální lehce pomačkané oděvy, měkké přírodní textury a vše co patří do světa indigo. Džínové kraťasy i košile, maskáče a trika, od vybledlých po ty nejpeprnější barvy.

Kolekce umožňuje dětem skutečně se vyřádit a rozjasnit svou módu nekonečnými odstíny a nápaditými kousky.