Dovolte si víc, sleva 25 % na vše od Zootu

Dovolte si víc, sleva 25 % na vše od Zootu

Zoot si přichystal kód na 25% slevu na všechno své zboží (kromě zlevněného samozřejmě), my k tomu přidáme tipy na luxusní kousky, které byste si bez slevy možná nekoupila!

Tommy Hilfiger

Zoot naskladnil novou kolekci Tommyho Hilfigera, která se skládá ze samých univerzálních a nadčasově elegantních kousků. My jsme pro vás  z celé široké kolekce vybrali dva - jedny tmavě modré chelsea boty, které odolají veškeré nepřízni počasí a pak ještě vínovo-šedo-starorůžovou šálu, která se bude hodit nejen k těmto botkám, ale také ke všem vašim šedým, růžovým a vínovým podzimním kouskům. 

     
Tmavě modré chelsea boty 2 349 Kč ; Růžovo-vínová šála 1 889 Kč

Calvin Klein Jeans

Calvin Klein nejvíce vsází na své signifikantní logo, i přesto, že ho celý svět stále žere, v posledních několika sezónách značka trochu ubrala a začala ho třeba na tašky vyrývat namísto kontrastního našívání... To se ukazuje být případem i tmavě modrého naprosto minimalistického batohu, který jsme ze záplavy novinek vybrali. Tím totiž Calvin může mířit i za dnešními minimalisty. Klasickou CK eleganci zastupuje krémovo-černý šátek potištěný logem, ten se vám neztratí.

     
Krémovo-černý šátek 1 389 Kč ; Tmavě modrý batoh 4 159 Kč

Karl Lagerfeld

Značka Karla Lagerfelda byla sice přizpůsobena masové produkci, její ceny se ale šplhají na několikanásobek značek, jako byly předchozí Hilfiger a Calvin. Pokud ale déle pokukujete po nějakém high-end kousku, 25 % dolů se jistě hodí! Naše srdce si získala světle růžová sukně se stříbrnými zipy a krémová crossbody. V obojím bychom hned vyrazili. Do práce i na párty. A v tom jsou tyto kousky skvělé!

     
Růžová sukně 7 899 Kč ; Krémová crossbody kabelka 8 599 Kč

A ten slevový kód? 25ODZOOTU (jen do 17. 9. 2017!)

Nejen tyto značky (vlastně všechno) koupíte na zoot.cz.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram