Energická show Jakuba Polanky, při které představil podzimní kolekci

Energická show Jakuba Polanky, při které představil podzimní kolekci

Nedělní večer ovládl Jakub Polanka spolu se svojí kolekcí pro Podzim/Zimu 2018-2019. Pro diváky si připravil netradiční energickou přehlídku.

Na přehlídku Jakuba Polanky se každou sezónu těší nejeden milovník módy. Podzimní MBPFW vynechal a spoustu lidí začalo řešit, jestli to je již natrvalo nebo jestli ho v dalších sezonách opět uvidí. I proto jsme se zaradovali, když jsme zjistili, že Jakub Polanka je opět v seznamu návrhářů. Nedělní večer tak patřil především jemu. 

Kdo by čekal, že na molo přijdou první modelky, ten byl na omylu. Jako první se ve dveřích objevil sám návrhář spolu s týmem vizážistů, dohromady pak vyrazili směrem ke schodišti. Po nich začaly přicházet modelky v čele s Janou Plodkovou, Olo Křížovou a Kate Vitamin. U schodiště se pak odehrávala menší performance, kdy byly modelky doupraveny a doličovány. To vše bylo komentováno samotným návrhářem. Celá kolekce představuje harmonické spojení sportovních a elegantních outfitů. Nechybí ani klasické modifikované kalhotové kostýmy a saka. Poměrně netradičně se v kolekci objevovaly výrazné barevné tóny. Polankovu klasickou indigo modrou tak nahradila žlutá, azurová modrá, růžová a tyrkysová.

PROŠÍVÁNÍ A KULATÁ RAMENA

Velmi výrazným prvkem byla oversized zakulacená ramena, která se v kolekci objevovala v různém provedení. Ať šlo o alá bombery s potiskem nebo prošívané kabáty a bundy. Právě kulatá ramena ve spojení s prošíváním vypadají naprosto skvěle. Naším favoritem je bunda přepásaná látkovým páskem.

DENIM A VESMÍRNÉ MOTIVY

Jedním z nejvýraznějších motivů kolekce je denim, který byl k vidění v různých provedeních. V té klasické podobě jsme ho mohli vidět například na sukních, v té batikované (připomínající vesmír, pak na džínových bundách a kalhotách). To bylo krásně propojeno s ostatními kousky, například s mikinou s vesmírným potiskem.

mbpfw.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram