Esprit Feel Good: Přivoňte si k nekonečné dobré náladě

Esprit Feel Good: Přivoňte si k nekonečné dobré náladě

Jaké by to asi bylo, kdybyste měli neustále u sebe malou lahvičku dobré nálady? Stačilo by ji kdykoliv vytáhnout z kabelky a nastříkat si ji přímo na kůži… S novou dámskou vůní Feel Good od značky Esprit se i takováto „sci-fi“ představa může stát skutečností.

Žena zářící sebevědomým a dobrou náladou inspiruje všechny lidi kolem sebe. Vždy je tu pro své milované a vytváří pro ně nezapomenutelné momenty plné štěstí a radosti. Co je jejím tajemstvím? Dovede ocenit každodenní maličkosti, které jakýkoliv den udělají lepším. Podle motta značky Esprit totiž ví, že cítit se dobře znamená vypadat dobře. 

Nová vůně Esprit Feel Good je jako esence dobré nálady, která vás pozvedne kdykoliv a kdekoliv. Evokuje lehkost a bezstarostnost prosluněných letních dní. Vzpomínky na ně vás zahřejí v jakémkoliv ročním období. 

Začněte den pozitivně

Když vůni Esprit Feel Good použijete po ránu, vykouzlí vám úsměv a nabije vás pozitivní energií. Hned v úvodu vás okouzlí povzbuzující směsí šťavnaté hrušky, svěžího jablka a sicilského citronu. Srdce vůně vyvolává pocity radosti ze života – tvoří jej sametové tóny fialky ve spojení s elegantním jasmínem a zelenými doteky konvalinky. Závěr vyzařuje ženskou smyslnost díky kombinaci hřejivého cedrového dřeva, tajemných nádechů ambry a jedinečně svůdných tónů pižma.

Stylový zaoblený flakon s asymetrickým transparentním víčkem a zlatým přívěškem působí luxusně a bude ozdobou vašeho kosmetického koutku. 

Vůni Esprit Feel Good koupíte v drogeriích dm za 499 Kč.

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram