Eva Herzigová v přirozeně krásném a svěžím vzhledu nafotila módní kampaň pro španělskou značku Massimo Dutti

Eva Herzigová v přirozeně krásném a svěžím vzhledu nafotila módní kampaň pro španělskou značku Massimo Dutti

Španělský maloobchodní prodejce prémiové módy, který se s oblibou zaměřuje na kašmírové a vlněné kousky, do své aktuální foto kampaně obsadil českou modelku a herečku Evu Herzigovou. Uvolněné snímky podtrhují osobitou eleganci modelky, stejně jako vzdor sezónním omezením Massimo Dutti.

 

Eva Herzigová ve své aktuální kampani pro španělskou módní značku Massimo Dutti bez námahy ztvárňuje nadčasovou eleganci, kterou zachytil fotograf Nathaniel Goldberg. Studiové snímky představují českou supermodelku ve všestranných kouscích, které odolávají pojmům jednotlivých sezón. Nadčasovost na prvním místě.

Kolekce obsahuje uvolněné kostýmky stejně jako elegantní šaty a vzdušné úplety, přičemž paletě barev dominují neutrální tóny a zřídka i pár zářivých odstínů.  V pleteném červeném topu a sukni působí modelka sofistikovaně a přináší celé kolekci ležérní kouzlo. Skvěle vypadá i v bílém kostýmku s širokými nohavicemi, který je ideálním příkladem moderního vzhledu podle stylistky Geraldine Saglio.

Černé šaty bez ramínek zachycují hereččin nadčasový půvab, zatímco černobílý portrét zblízka podtrhuje její přirozenou krásu a sebevědomí. K focení vznikl i krátký film, který nejenomže představuje aktuální kolekci Massimo Dutti, ale také vdechuje jednotlivým snímkům život. Vizážistka Christine Corbel podtrhla Evinu přirozenou krásu svěžím a decentním vzhledem, zatímco kadeřník Joseph Pujalte se postaral o jemné vlny, které dokonale odráží náladu celé kampaně.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram