Exkluzivní kolekce bot Högl zaujme především vybranými materiály

Exkluzivní kolekce bot Högl zaujme především vybranými materiály

V exkluzivní kolekci značky Högl na vás čeká široká škála vzorů a modelů balerín, páskových bot a lodiček pro každou příležitost.

S příchodem prvních teplých dnů můžeme odlehčit nejen svému šatníku, ale i botníku. Vkročte do jarních měsíců elegantně a nechte se okouzlit kvalitní obuví značky Högl.

Rakouská značka Högl je jednou z největších evropských výrobců stylové obuvi, kabelek a doplňků.

V nové kolekci se pojí aktuální trendy s maximem pohodlí. Prožijete jedinečný luxus s měkoučkou obuví, v které se snoubí elegance a originalita.

O vysoké kvalitě svědčí vynikající ševcovské řemeslo a především vybrané materiály ve stylových metalických a matných barvách světlých i tmavých odstínů.

V nové kolekci pro rok 2014 se objevují nové prvky – kroužky a vlny. Klíčové jsou ale ostré tvary, jemné linie a měkké barevné kombinace.

Jistě vás uchvátí boty z krokodýlí kůže s povrchovou úpravou v odstínech aqua a rosé. Nebo úžasné jarní lodičky z kolorované  kůže zdobené krystalky Swarovski.

   

Ať už se procházíte po městě či v prosluněném parku v sandálech, balerínách nebo mokasínech Högl vždy se můžete těšit nejvyššímu komfortu. Jsou lehoučké, prodyšné a v mnoha barevných odstínech, z kterých si vybere snad každá moderní žena.

Užijte si první teplé dny s kvalitní obuví tvarované tak, aby zajistila pohodlné nošení po celý den. Vkročte do jarních měsíců stylově v obuvi Högl a budete se cítit zcela jedinečně.

Zdroj: hoegl.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram