Exotické jaro a léto u Mary Kay

Exotické jaro a léto u Mary Kay

I kdybyste stokrát nechtěli, Mary Kay si zamilujete. Kosmetická značka slaví se svými výrobky úspěchy na trhu, ale nemyslí jen na sebe. 

Kosmetická společnost Mary Kay dnes uspořádala tiskovou konferenci zaměřenou na nové produkty. Ale nebylo to jen o nich, Mary Kay má totiž mnohem širší pole působnosti, než by se na první pohled mohlo zdát. Její charitativní činnosti jsou rozmanité a nás povídání o nich tak zaujalo, že se o něm chceme podělit i s vámi, protože oceňujeme značky, jež přispívají dobré věci nejen finančně, ale také se aktivně zapojují. Značku Mary Kay a její podporu najdete u mnoha projektů, ať už se jedná o ženy a děti v azylových domech, malé děti nebo onkologicky nemocné pacienty. Záštitou všech charitativních projektů Mary Kay jsou tučňák MiKi a jeho nová společnice KiMi, kteří představují všechno to dobré, co Mary Kay předává dál a díky čemu pomáhá. Za takové aktivity Mary Kay tleskáme!

Pochvalu si ovšem zaslouží i nová limitovaná kolekce Paradise Calling, tedy Volání ráje. U Mary Kay si můžete pořídit celou škálu novinek od krémových očních stínů s jemnou konzistencí, tekutých rtěnek s leskem nebo laků na nehty v exotických barvách. Vše samozřejmě laděné do stylu exotiky, tedy odstínů zelené, fialové a červené. Nás nejvíce zaujal hydratační tělový sprej. Nejen, že voní po kokosu, ale příjemným bonusem je i samotná hydratace pleti. Nelepí, rychle vám na pokožce zaschne a krásně vás osvěží. Značka nezapomíná ani na to, že se blíží opalovací sezóna a nabízí ochranu proti sluníčku nebo chladivý krém po opalování.

Foto: vlastní

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram