Eyerim – Brýle pro váš letní look prim

Eyerim – Brýle pro váš letní look prim

Zatoužili jsme po brýlích, jaké zdobí tváře osobností, jež pravidelně sledujeme na červených kobercích. A hádejte co, nejenže jsme je našli, my si je rovnou pořídili, a to přitom výhodně.

Přestože jsme si před nedávnem vybrali hned několik typů slunečních brýlí, které mimo jiné sehráli důležitou roli při focení poslední Tváře(tváří) magazínu Móda pro měsíc červenec, naše srdce stále prahla po dalších stylových kouscích z řad renomovaných značek.

Většina z nás byla pevně odhodlána zhřešit a na nákup brýlí světových značek jako Dolce & Gabbana, Burberry, Michael Kors, BOSS by Hugo Boss a podobně, vynaložit nemalý peníz, který při podobných nákupech ať chcete nebo ne, musíte zkrátka oželet. Pokud se tedy nechcete pyšnit pouhými napodobeninami.

Světové módní značky jednoduše znají svou cenu, přes kterou „jak už se tak říká“ nejede vlak.

Jestliže jste ale zdatným nákupčím a řídíte se zdravým rozumem, pak i na takových skvostech, jaké v mnoha případech zdobí tváře známých osobností showbyznysu, můžete ušetřit.

I my jsme se pídili po variantě, která by naší peněženku zatížila co nejméně, a vyplatilo se. Nejnovější modely brýlí světových značek za velmi příznivé ceny, v jejichž záplavě jsme doslova tonuli, jsme nakonec nalezli ve světě Eyerim.

 

E-shopu, v jehož nabídce nechybí sluneční, ale i dioptrické brýle značek takového množství, z kterého nás zrak přecházel. Jak už jsme ale zmínili, nejvíce nás překvapila cenová politika, jež byla k našim nárokům více než vstřícná a tak jsme s útratou příliš dlouho neotáleli.

Proto, pokud stále ještě hledáte brýle přesně dle svých představ, pak klidně vsaďte právě na Eyerim, který můžeme jen vřele doporučit. Eyerim dodá vašemu looku prim.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram