Fake Factory- Opravdový originál

Fake Factory- Opravdový originál

Je mladá, přesto ambiciózní. Značka Fake Factory vlétla do českého módního průmyslu jako obří meteorit, před kterým není úniku.

Fake Factory není ve skutečnosti žádným fakem, ale opravdovým originálem, jenž od samého počátku své existence vsází na luxusní materiály, kvalitu a jedinečný design.

Přestože byla značka založena teprve v minulém roce, může se již nyní pochlubit řadou spokojených zákazníků, mezi nimiž nechybí hudební skupiny, sóloví zpěváci či dokonce módní značky, které si ve Fake Factory nechávají vyrábět limitované edice originálních kšiltovek, snapbacků a doplňků nových designů.

Luxusní materiály jako hedvábí a brokáty v jedinečném designu na prvním místě

 

Kvalitní materiály jsou k přímému zpracování v České republice dováženy z Itálie. Proč asi? Protože právě v Itálii je výroba látek díky stále obnovujícím se výrobním technologiím vždy o krok napřed.

O krok napřed je ale i samotná Fake Factory, která svou klientelu již brzy zasáhne dalším velkým třeskem, jemuž předchází i hvězdná spolupráce se zpěvákem Jaro Smejkalem, který je se značkou spokojen natolik, že se pro ni rozhodl osobně navrhnout tři vzory exkluzivních snapbacků.

 

Jaro Smejkal o spolupráci s Fake Factory

"Snapbacky mají zajímavé, barevné, často extravagantní vzory. Jelikož miluji extravaganci a kvalitu, věděl jsem, že spolupráce s Fake Factory bude přínosná. Vybere si opravdu každý. Škála vzorů a možností materiálů je obrovská. Navrhování mě bavilo, snažil jsem se vytvořit tři barevně odlišné a zajímavé vzory, které se zatím shledávají s úspěchem a mizí hojně ze skladu. Do budoucna plánujeme i limitovanou edici streetových vaků na záda".

První luxusní kolekce oblečení se již chystá. Připravte se na nové střihy, nové modely, nový směr!

Zakrátko ale nezůstane jen u snapbacků, kšiltovek a streetových vaků na záda. Originální portfolio ryze české značky se už zakrátko rozroste o první kolekci streetového oblečení, které společně s prvotřídními módními doplňky vytvoří dokonalý a ucelený outfit.

  

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram