FASHION MUST HAVE: PROSINEC V OBJETÍ VŮNÍ

FASHION MUST HAVE: PROSINEC V OBJETÍ VŮNÍ

Cinkání zvonečků, vůně cukroví a koledy provází prosinec stejně jako láskyplný čas k sobě a svým nejbližším. Udělejte svůj prosinec výjimečným.

Dostupné na: www.jkklett.cz/damske-parfem

Milovníci vůní nám jistě dají za pravdu, že smysly, kterými vnímáme zážitky kolem sebe, nedílně patří k tomu, co prožíváme. Přírodní vůně jehličí, skořice či hřebíčku k prosinci jednoznačně patří. Návrhářka Jitka Klett svůj parfém No. 3 zahalila do citrusových tónů a tónů bílých květů s aromatickými zelenými podtóny a čerstvými kořenitými podtóny. Luxusní flakon v kombinaci se zlatým dezénem se bude krásně vyjímat na vašem kosmetickém stolku.

Locherber Skincare MILKY WAY rozjasňující krém na oční okolí

Svěží textura a obohacená o rozjasňující pigmenty. Tento gelový krém na oční okolí je ideálním řešením pro vždy zářivý a odpočinutý vzhled, je to energetická bomba pro zmenšení nechtěných pytlů pod očima, tmavých kruhů a známek únavy. Locherber Skincare MILKY WAY rozjasňující krém na oční okolí působí proti poškození modrým zářením z monitorů, k němuž je oblast očního okolí vždy více vystavována.

 


Locherber Skincare MILKY WAY Rozjasňující krém na oční okolí, 15 ml - 946 Kč  ( dostupné na www.bellitea.cz ) Locherber Skincare MILKY WAY CREAM: Detoxikační rozjasňující krém na obličej, 50 ml 946 Kč  (  dostupné na www.bellitia.cz )

Detoxikační rozjasňující krém na obličej

Inovativní složení, které viditelně redukuje skvrny a nedokonalosti, díky nimž je pokožka obličeje hebká a sametová. Lehká a svěží struktura je vhodná pro matnou pleť, aby znovu získala rovnoměrnou pleť a nebývalý jas. S bílým čajem, vitamínem B3 a semenem luční pěny se MILKY WAY řada zrodila z alchymie mezi nadčasovým kouzlem hvězd a jedinečnou krásou každé ženy.

Dárková sada dostupná na www.bellitia.cz

 

Dětský difuzér se zvlhčovačem vzduchu

Zdravé aroma éterických olejů a barevné podsvícení promění každý dětský pokoj v útulné místo k odpočinku, spánku i radostnému dovádění. Aromalampy se svíčkou nejsou pro dětské pokoje bezpečné a klasickým difuzérům zase schází dětská roztomilost. Proto nabízíme keramický difuzér v designu sovičky, který pomocí vody a ultrazvuku rozptyluje po místnosti jemnou mlhu éterických olejů. Ty se tak nepřepalují nad svíčkou, ale zachovávají si své aktivní vlastnosti. Barevné odstíny tyrkysové, zelené, žluté, oranžové, červené, růžové, fialové a modré vykouzlí v místnosti magickou atmosféru, u které se dětem bude příjemně usínat. Podbarvení však můžete vypnout, a pokud se odpaří všechna voda, difuzér se vypne automaticky sám.

 

    

Dostupné na eshop.nobilis.cz

 

Éterický olej Máta peprná

 

Svěží výrazná mátová vůně s chladivým efektem. Přidejte 3-5 kapek do vody v aromalampě nebo požadovaný počet kapek do difuzéru či inhalační tyčinky. Možno použít také k přímé inhalaci.

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram