Fashion MUST HAVES: Duben si zamilujete netradičně v černobílé

Fashion MUST HAVES: Duben si zamilujete netradičně v černobílé

V dubnu jsme se možná trochu drželi při zemi. Alespoň co se barené palety týče. Přesto vám ale chceme dokázat, že i černobílá dokáže být pořádně rozmanitá!

S příchodem jara se většina žen ráda obklopuje barvami. Je to přirozené, ale my se s našimi dubnovými MUST HAVES snažíme jít tak trochu proti proudu. Pastelové barvy jsme místo v dubnu zvolili v prosinci a když přišel duben a s ním i jaro, uchýlili jsme se k nesmrtelné černobílé. Protože zářit nemusíte jen v purpurově růžové nebo v oblíbených pastelech, zaujmout dokážete hravě i v černobílé. Pokud víte, co obléci a jak jednotlivé kousky zkombinovat. 

Prošli jsme obchody v Česku a prohlédli regály. O černé či bílé kousky v jarních kolekcích není vůbec nouze. A protože přišlo jaro, je čas zase ukázat nohy, proč ne v těch malých černých z Manga a k nim budou skvěle vypadat krajkované lodičky od Bati. Vlněný kabát je klasikou a statement šperky v této době nutností. A v Lindexu najdete jako vždy elegantní a sexy prádlo pod jakýkoli outfit. 

Zdroj: zara.com;mango.com;bata.cz;
hm.com;lindex.com;pinterest.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram