Fashion MUST HAVES: Listopad přeje teplu domova

Fashion MUST HAVES: Listopad přeje teplu domova

Listopad bychom nejraději proležely v zahřáté peřině, začteny do nejnovějšího knižního příběhu a obklopeny jen tím, co máme rády. Celý měsíc nám to asi procházet nebude, alespoň pár večerů by ale mohlo.

Zbožňujeme pohodlí. Vlastní postel. Čisté ložní. Keramické hrnky. Horké čaje. Vlasy v drdolu. Partnerovu košili a pyžamové kalhoty. Tím vším si také přejeme, aby byl náš listopad.

Vše, co bychom rády oblekly, jsme našli v sortimentu Lindexu - široké pyžamové kalhoty jako symbol pohodlí a k nim smaragdově zelenou saténovou košilku pro pocit ženskosti. Na nožky se hodí bačkůrky s pleteným vzorem, a aby nefoukalo na ramena, je fajn zabalit se do partnerovy velké košile nebo do huňatého kardiganu. A klidně do obojího. Atmosféru podkreslí plápolající plamínek kvalitní svíčky, na kterou jsme narazili v Zootu. Do ruky nezapomeňte na hrneček - nám se zamlouval tento krémový keramický

Chundelatý svetr. Luxusní satén. Poutavý román. Bílý čaj. Volná rána. Snídaně na vidličku. Francouzské filmy a pěnové koupele. Tím vším si přejeme, aby byl náš listopad.
Jak bude vypadat ten váš?

pinterest.com ; lindex.com ; mango.com ; zoot.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram